استفاده از شوینده پوست چرب نیتروژنا در کودکان باعث بروز بیماری می شود

سرم مراقبت از پوستی که با امید زیاد خریداری کردید، انتظارات شما را برآورده نکرد؟ آیا نتوانسته‌اید از مشکلات پوستی خود جلوگیری کنید، حتی اگر یک روتین مراقبتی دارید که شامل محصولاتی مناسب با نوع پوست و نگرانی‌های شماست؟

اما اگر محصولاتی که استفاده می کنید درست باشند، اما ترتیب درخواست شما اشتباه باشد، چه؟ بله، در چه مرحله ای از روتین مراقبتی خود از کرم ضد آفتاب استفاده می کنید یا قبل از رتینول چه چیزی را به پوست خود می زنید، تاثیری که از محصولات دریافت خواهید کرد واقعاً تفاوت را ایجاد می کند!

به عبارت دیگر، آنچه روی پوست خود اعمال می کنید به اندازه نحوه اعمال آن مهم است استفاده ازشوینده پوست چرب نیتروژنا در مرحله اشتباه می تواند اثربخشی کل برنامه مراقبتی شما را کاهش دهد.

اگر محصولات را به ترتیب درست استفاده نکنید، به سختی به پوست نفوذ می کنند، بنابراین مزایای ترکیبات را نخواهید دید، بنابراین محصولات بی اثر می شوند علاوه بر این، این وضعیت می تواند راه را برای برخی از مشکلات پوستی هموار کند.

به عنوان مثال، استفاده از سرم روی روغن صورت از رسیدن رطوبت به پوست جلوگیری می کند و باعث کمبود رطوبت در پوست می شود.

یا اگر روی ضدآفتاب های معدنی از محصولات مراقبتی مانند سرم، کرم، روغن استفاده شود، ضد آفتاب رقیق شده، اثر خود را از دست می دهد و پوست در برابر اثرات منفی اشعه خورشید آسیب پذیر می شود.

هنگام استفاده از محصولات مراقبت از پوست باید به چه نکاتی توجه کرد؟

ساختار محصولاتی که استفاده می کنید باید از نازک به متراکم تبدیل شود شما باید روتین مراقبت خود را با محصولات مبتنی بر آب با بافت سبک شروع کنید و سپس به سراغ محصولات روغنی با بافت سنگین تر بروید.

از آنجایی که روغن و آب با یکدیگر مخلوط نمی شوند، اگر در اولین مراحل مراقبت از محصولات مبتنی بر روغن روی پوست استفاده شود، مانعی بر روی پوست ایجاد می کند و مانع از جذب محصولات مبتنی بر آب می شود.

به همین دلیل پس از پاکسازی پوست ابتدا باید از محصولات نازک مانند تونیک، اسانس و سرم استفاده کنید و کرم ها و روغن ها را به مراحل آخر بسپارید کرم ضد آفتاب باید آخرین مرحله مراقبت شما قبل از آرایش باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.