استفاده سرکه سیب تخمیری در تهیه شیرینی میکادو

سرکه سیب: اثرات آن بر سلامتی چیست؟
خواص زیادی به سرکه سیب تخمیری نسبت داده می شود در این مقاله، بزرگترین وعده ها در این زمینه را بررسی می کنیم.

نوشیدن سرکه سیب سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند
سرکه سیب حاوی مقدار زیادی اسید است که به آن اثر ضد باکتریایی می دهد در شرایط آزمایشگاهی، باکتری‌های موجود در سرکه جمع‌آوری‌شده از سیب سیب، عفونت‌های مخمری و قارچی را از بین می‌برند به عنوان مثال، پلی فنول ها باعث تشکیل رادیکال های آزاد می شوند و خواص ضد التهابی دارند.

با این حال، دانشمندان نتوانسته اند این ویژگی ها را در انسان ببینند کاملا برعکس، مطالعه ای که به طور خاص به آنفولانزا اختصاص داده شده است، نشان می دهد که سرکه سیب هیچ تاثیری برای تسکین علائم ندارد.

اما تا زمانی که به مقدار توصیه شده روزانه پایبند باشید، امتحان کردن هزینه ای ندارد.

نوشیدن سرکه سیب برای روده مفید است بسیاری از گزارش ها ادعا می کنند که سرکه سیب اثرات مثبتی بر روده دارد.

اسیدیته سرکه باعث تحریک تشکیل بزاق، اسید معده و شیره های گوارشی می شود که باعث آزاد شدن آنزیم های گوارشی بیشتری مانند تریپسین و لیپاز می شود اینها نفخ و آئروفاژی را کاهش می دهند، حمل و نقل را بهبود می بخشند و به مبارزه با سوزش سر دل کمک می کنند با این حال، هنوز تعداد مطالعات در این زمینه کم است تاکنون فواید سرکه سیب برای دستگاه گوارش انسان ثابت نشده است.

غذاهای غنی از کربوهیدرات سطح قند خون ما را افزایش می دهند سرکه سیب تجزیه قند خون را تسریع می کند این نتیجه توسط مطالعه ای تایید می شود که در آن شرکت کنندگان مجبور بودند 20 گرم سرکه سیب بعد از غذا مصرف کنند قند خون آنها برخلاف گروه کنترل که مجبور به مصرف سرکه نبودند به طور قابل توجهی کاهش یافت.

با این حال، هیچ مطالعه ای برای یافتن اینکه آیا اثرات مثبت طولانی مدت بر ارزش خون دارد یا خیر، انجام نشده است اما در کوتاه مدت، یک قاشق چای خوری از این درمان خانگی بعد از یک وعده غذایی سنگین می تواند بسیار مفید باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.