ایمنی تریلی تراکتور رومانی دست دوم در مقایسه با سایر تراکتور ها

با توجه به مشخصه هایی که آخرین جایگاه ها را در جدول 4 اشغال می کنند، دو گروه از ویژگی ها می توانند باشند مشاهده شده.

اولی مربوط به پرستیژ ساخت (نام تجاری و مدل تراکتور رومانی) است، اما دومی گروه نگران کننده است، زیرا به ایمنی مربوط می شود (ایمنی اپراتور، راحتی اپراتور، ایمنی هنگام اجرا). نگهداری)، و این بدان معناست که کشاورزان اهمیت کمی به علائم تجاری و ایمنی آنها می دهند.

علاوه بر این، با تجزیه و تحلیل محدوده های بین چارکی، مقادیر کم در IR با یک ستاره نشان داده می شود که نشان می دهد که توافق بر سر مقدار واقعی آن ویژگی وجود دارد. این کار با کیفیت مرتبط است خدمات مشتری، انواع پیوست های موجود و مدل تراکتور.

مقادیر میانه پایین و IR پایین مقادیر در “مدل تریلی تراکتور” نشان می دهد که کشاورزان علاقه ای به علائم تجاری و خدمات پس از فروش ندارند از تامین کنندگان در رابطه با صفات با مقادیر IR بالا که با (‡) در جدول 4 نشان داده شده است.

اینها هستند مربوط به “قدرت موتور”، “مانور ایمنی” و “ایمنی هنگام انجام تعمیر و نگهداری”؛ یعنی در مورد ارزش واقعی آن میانه اتفاق نظر وجود ندارد و دلیل آن در تفسیر است تنها میانه، ایمنی مقادیر IR پایین ارائه شده است.

به عبارت دیگر برخی از کشاورزان ارزیابی بالایی داشتند برای ایمنی، در حالی که دیگران ارزش های پایینی داشتند. ارزیابی تراکتور با استفاده از تکنیک ترکیبی AHP-TOPSIS و ویژگی‌ها انجام شد تجزیه و تحلیل در پاراگراف بعدی شرح داده شده است:

• هزینه اولیه تراکتور (IC، $)، نشان دهنده مقدار پول، بیان شده در پزو مکزیک، که تعاونی روستایی در صورت خرید تراکتور دست دوم در یک قسط باید پرداخت کند. حداقل مقدار این ویژگی مطلوب است.

• توان نامی (RP، HP)، نشان دهنده قدرت موتور. این ویژگی با اسب بخار (HP) بیان می شود. و حداکثر مقدار مطلوب است.

• تعداد سیلندرهای تراکتور (NC)، نشان دهنده تعداد سیلندرهای موتور است. این مقدار است با یک مقدار واضح بیان می شود، و مقادیر حداقل مطلوب هستند، زیرا آنها مرتبط هستند با مصرف گازوئیل

• جابجایی (DI, cm3 ) حجم جاروب شده توسط تمام پیستون های داخل سیلندرهای داخلی است موتور احتراقی در یک حرکت از نقطه مرگ بالا (TDC) به نقطه مرده پایین (BDC). این مقدار در سانتی متر مکعب بیان می شود و حداقل مقادیر مطلوب است.

  • منابع:
  1. Agricultural Tractor Selection: A Hybrid and Multi-Attribute Approach
  • تبلیغات:
  1. لوبیا در حبوبات از ارزش غذایی بالایی برخوردار است
  2. فواید شلیل از نظر ویتامین ها و مواد معدنی ناشی می شود..
  3. زیره ادویه ای است که از گیاه زیره سبز به دست می آید
  4. با 20 عادت خود را به کارآفرین نمونه تبدیل کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.