بازار فروش خرده پنیر ورقه ای

بازار فروش خرده پنیر ورقه ای

پنیر ورقه ای همانطور که از نامش پیداست به شکل ورقه ای است. پنیرهایی که در بازار به شکل ها و طعم های مختلفی وجود دارد می تواند به صورت ورقه ای، مثلثی و یا دایره ایی به مشتریان عرضه گردد. هدف از تغییر شکل این پنیر نحوه کاربرد و استفاده ی این پنیر ها می باشد.

بعنوان مثال پنیر ورقه ای گودا از همان پنیر گودا تشکیل شده اما برای درست کردن برخی غذاها لازم است که به صورت ورقه ای باشد. پنیر های ورقه ای اکثرا در تهیه ی برگرها، ساندویچ ها و یا لازانیا ها مناسب بوده و می تواند ظاهر مناسبی را به این غذاها بدهد.

بازار فروش خرده پنیر ورقه ای

انواع پنیرهای ورقه ای:

  • پنیر چدار
  • پنیر گودا
  • پنیر بلوچیز
  • پنیر پارسمان
  • و…

 

بازار فروش خرده پنیر ورقه ای

در تهیه پنیرورقه ای بلوچیز از پنیر طبیعی بلوچیز استفاده شده است. بلوچیز نوعی پنیر نرم فرانسوی است که به دلیل رگه های آبی(در اثر تزریق نوعی  کپک خوراکی و مفید)به پنیر رگه آبی معروف است. از پنیر ورقه ای بلوچیز برای تهیه انواع برگر، غذاهای با گوشت قرمز، انواع سس و ساندویچ استفاده می شود.

 رنگ این محصول سبز کدر با ذرات کپک بلوچیز است. وزن محصول در بسته بندی ۱۸۰ گرم است و حاوی ۱۰ ورقه پنیر می باشد که هر ورقه بصورت جداگانه دارای روکش نایلونی(لفاف) می باشد. پنیر ورقه ای بلوچیز را می توانید به مدت ۲ ماه در یخچال در دمای ۴تا۸ درجه سانتیگراد نگهداری نمایید. در این سایت انواع پنیرهای ورقه ای در طعم ها و نوع های مختلفی تولید و ارائه می گردد و شما می توانید با نازلترین قیمت ها بهترین پنیر ورقه ای را تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.