بازار فروش مستقیم پنیر لیقوان

بازار فروش مستقیم پنیر لیقوان در شهر های بزرگی چون تهران و اصفهان و شیراز و …فروش خوبی دارد . پنیر لیقوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارین پنیر های موجود در بازار می باشد . پنیر لیقوان مشهورترین پنیر سنتی ایرانی است در سراسر جهان به عنوان پنیر سفید ایرانی شناخته می‌ شود . این پنیر  بین سه تا دوازده ماه در آب‌ نمک نگه داشته می‌ شود تا برسد . و شرایط خاصی برای نگهداری دارد .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بازار فروش مستقیم پنیر لیقوان

در بازارفروش مستقیم پنیر لیقوان انواع مختلفی موجود می باشد که درای ویژگی های منحصر بفرد میباشد :

  • پنیر لیقوان اعلا (پنیر سوپر لیقوان):این نوع پنیر طعمی بسیار ترد و خوشمزه دارد، هنگام برش دادن خرد نمی‌ شود و دارای حباب‌ های انگشت شمار بخصوصی در اندازه‌ های عدس در داخل پنیر است.
  • پنیر لیقوان معمولی:پنیر لیقوان معمولی نوع خاصی از پنیر لیقوان هست که از شیر گوسفندی مناطق و روستاهای حومه تبریز و سایر شهرهای آذربایجان تهیه می‌ شود.
  • پنیر تبریزی:ین نوع از پنیر که گاهی از شیر گاو یا شیر مخلوط گاو و گوسفند تولید می‌ شود دارای رنگ متمایل به زرد، کیفیت پایین، خرد شدن هنگام برش و حمل و نقل، نرم و سفت بودن نامتعادل و دارای حباب‌ های بسیار ریز و اسفنجی شکل است.

همچنین عوامل زیادی بر کیفیت پنیر لیقوان تاثیر میگذارند که در پنیر لیقوان تولیدی ما از بهترین شرایط و مواد اولیه استفاده میشود از جمله :

  • شرایط آب و هوایی محل تولید شیر
  • شرایط آب و هوایی محل فرآوری و تبدیل شیر گوسفندی به پنیر لیقوان
  • کیفیت ابزار و تجهیزات نصب شده
  • گیاه معطر و کمیاب در دامنه سهند و دره لیقوان

بازار فروش مستقیم پنیر لیقوان به دلیل محبوبیت زیاد  فروش خوبی دارد . شما در صورت تمایل میتوانید در بازار فروش ما به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید همچنین میتوان با مراجعه به سایت ما به صورت مستقیم در مقدار دلخواه خود پنیر را سفارش دهید و در اسرع وقت در مکان مورد نظر دریافت نمایید.

بازار فروش مستقیم پنیر لیقوان

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.