با ساعت بچه گانه خط کشی به مریخ سفر کنید

قبل از اینکه به خرید ساعت هوشمند فکر کنید، حتما باید از مزایا و معایب ساعت های دیجیتال آگاه باشید از این رو در متن زیر با جزئیات بیشتری به جالب ترین مزایا و معایب ساعت هوشمند خواهیم پرداخت.

همچنین می توان از ساعت بچه گانه خط کشی به عنوان خط کش نیز استفاده کرد

قابلیت اتصال  پرداخت بدون نقد: با یک ساعت هوشمند، پرداخت دست و پا گیر در ثبت نام متعلق به گذشته است، زیرا بسیاری از مدل ها به فناوری پرداخت تلفن همراه (و تراشه NFC) ضروری مجهز هستند خوب است بدانید: NFC مخفف Near Field Communication است که امکان تبادل بی سیم داده ها را در فواصل کوتاه (مثلاً برای پرداخت) فراهم می کند.

کنترل از راه دور: ساعت‌های هوشمند (بسته به مدل و گروه ویژگی‌ها) این امکان را فراهم می‌کنند که نه تنها تلفن همراه، بلکه سایر دستگاه‌های تکنولوژیکی مانند سیستم خانه هوشمند شما را از راه دور کنترل کنید.

مرورگر قابل اعتماد: البته این ساعت هوشمند برای علاقه مندان به فضای باز که اغلب در فضای باز هستند و نمی خواهند از مسیر خود خارج شوند نیز مناسب است.

و از آنجایی که اکثر ساعت های هوشمند اکنون دارای عملکرد GPS داخلی هستند، می توانید به راحتی حتی بدون تلفن همراه و غیره به مقصد مورد نظر خود بروید.

مربی تناسب اندام دیجیتال: اگر می خواهید مراقب سلامتی خود باشید و می خواهید در مورد وضعیت فعلی سلامت و تناسب اندام خود بیشتر بدانید، می توانید از ساعت هوشمند به عنوان یک دستیار کاربردی و مفید استفاده کنید، به عنوان مثال به عنوان گام شمار، مانیتور ضربان قلب یا حتی به عنوان یادآوری برای بیماران دیابتی

امنیت بیشتر برای جوانان: اکنون ساعت‌های هوشمند ویژه‌ای نیز برای کودکان ساخته شده‌اند چنین مدل هایی به عنوان مثال دارای موقعیت مکانی و عملکرد SOS هستند که ایمنی کودکان را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد در مقایسه با تلفن همراه، احتمال گم شدن ساعت هوشمند بسیار کمتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.