بستنی و اسموتی هایی با رنگ مایل به قهوه ای

آیا به لاته، زردچوبه اصل بستنی و اسموتی هایی با رنگ مایل به قهوه ای توجه کرده اید؟ این می تواند نشانه ای از یک ماده نه چندان سری باشد: زردچوبه. گیاه شناسی به شکل قرص و پودر در راهروهای غذای سالم همه جا وجود دارد.

زردچوبه، بومی آسیای جنوبی، یکی از مکمل‌های غذایی است که سریع‌ترین رشد را دارد. طبق گزارشی از Nutrition Business Journal،

زردچوبه تازه اصل در سال 2018 محصولات حدود 328 میلیون دلار در ایالات متحده فروش داشتند که بیش از هفت برابر افزایش نسبت به یک دهه قبل است.

این ادویه با روشن کردن انبارهای خانه های بسیاری در هند، در زندگی روزمره، زردچوبه هندی اصل آشپزی و سنت های فرهنگی و شفابخش آمیخته شده است. یکی از اعضای خانواده زنجبیل، هزاران سال است که در طب آیورودا استفاده می شود.

زردچوبه را روی زخم ها بمالید و اعتقاد بر این است که با عفونت مبارزه می کند. پودر زردچوبه هندی آن را با شیر مخلوط کنید و ذهن آرام می شود. ورودی خانه های جدید را با خمیر رنگ آمیزی کنید تا از رونق استقبال کنید.

Anupama Kizhakkeveettil، یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن ملی پزشکی آیورودا، گفت: “زردچوبه مفید و یکی از مهم ترین گیاهان دارویی است.”

  • منابع:
    1. What Are the Benefits of Turmeric?
  • تبلیغات: 
  1. مصرف گوشت و ماهی دریافت ماده مغذی ضروری
  2. چند فوت و فن ساده برای شاد بودن
  3. 2 قدم تا رسیدن به سرمایه بالای 2 میلیارد فاصله دارید
  4. اسکندر از حصیر در ویرانی تخت جمشید استفاده نمود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.