بهترین ان‌ جی صابون ضد جوش در کرج

مراقبت از بهداشت پوست که نیاز اساسی انسان است علاوه بر عملکرد بهداشتی و استریل کننده که به نظر می رسد به یک ضرورت آشکار در زندگی روزمره انسان تبدیل شده است.

آقای مورر می گوید انگیزه اصلی من برای توسعه سبامد تجربه من در دپارتمان پوست در دانشگاه بن بود و در آن زمان استفاده از صابون برای بیماران مبتلا به بیماری های پوستی ممنوع بود.

رنج آنها مرا تشویق کرد تا با یافتن و توسعه محصولی که بدون صابون یا مواد قلیایی استریل و ضدعفونی می کند و روی پوست بی خطر است و مشکل آنها را حل می کند، تحقیقی برای حل این مشکل انجام دهم.

اولین موفقیت ها جایی بود که من موفق به توسعه این محصول شدم و نتیجه موفقیت آمیز و شگفت انگیز بود، زیرا با محصولی که اختراع کردم مشکل را حل کردم که مقدمه موفقیت در بازار بود، زیرا یک مقوله جدید برای تمیز کردن و استریل کردن بود.

بدون صابون و سازگار با فاکتور PH پوست 5.5 که سبامد است که محصولات آن پس از گذشت بیش از 45 سال بیشتر در زمینه مراقبت از پوست پزشکی همچنان پیشتاز بازار هستند.

در ابتدا افرادی که مشکلات پوستی داشتند از این ابداع بهره می بردند که پس از ممنوعیت صابون ان جی ضد جوش در آن زمان صادر شد.

 اما با گذشت زمان و با افزایش نیاز به بهداشت و استریلیزاسیون علاوه بر افزایش تعداد افرادی که با مشکلات پوستی و عوارض جانبی ناخواسته ناشی از استفاده منظم از مقادیر زیاد محصولاتی که مانع یا آسیب رساندن به عملکرد فیزیولوژیکی پوست می شوند، مواجه می شوند.

محصول Sebamed Healthy Skin Care به عنوان راهی برای حفظ سلامت پوست، سالم و محافظت در برابر بیماری های پوستی ظهور کرده است.

هدف ما تداوم توسعه و بهبود اثربخشی محصولات سبامد و استفاده از علم در زمینه تحقیقات پوست از طریق همکاری نزدیک با دانشمندان و پزشکان درماتولوژی، ونرولوژی، علوم و داروسازان برای توسعه محصولات سبامد است. 

به همین منظور و به منظور تشویق تحقیقات پوست و محیط زیست، هر دو سال یکبار یک جایزه مالی به عنوان جایزه Maurer Heinz به تحقیقات اختصاص داده شده است، زیرا اصل شرکت بر کیفیت از طریق تحقیق است که از ابتدا مبنای تولید محصولات سبامد بوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.