تاثیر دستگاه ساکشن ریه بر بیماری عروقی

در طول لوبکتومی آستین، تنها لوب آسیب دیده همراه با سیستم برونش توسط دستگاه ساکشن ریه برداشته می شود این تکنیک با حفظ بافت ریه، ناحیه بیمار را از بین می برد. زمانی انجام می شود که امکان جلوگیری از پنومونکتومی (حذف کامل ریه) وجود داشته باشد.

پیوند ریه
پیوند ریه عملی است که شامل برداشتن یک یا هر دو ریه و جایگزینی آنها با پیوند از شخص دیگری است. این به طور انحصاری توسط اهدایی انجام می شود که به طور تصادفی فوت کرده است.

مداخله بسیار مهمی است. علاوه بر این، پیوند عضوی از فرد دیگر نیاز به مصرف روزانه داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی دارد که خطر رد پیوند را کاهش می دهد، اما همچنین دفاع گیرنده پیوند را در برابر انواع عفونت ها، پیش پا افتاده یا غیر معمول تر (میکروب های فرصت طلب) کاهش می دهد. . این همان عفونت هایی است که می تواند به بیماران ایدز برسد.

همه این عوامل به این معنی است که پیوند ریه برای بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی در مرحله تهدید کننده زندگی در ماه های آینده اختصاص دارد. علاوه بر این، بیماری های متعدد همراه با بیماری اساسی ریه ممکن است پیوند ریه را در برخی از بیماران ممنوع کند. در نتیجه، انتخاب بیماران لیست شده برای پیوند یک فرآیند پیچیده است که تنها توسط تیم هایی که آن را انجام می دهند انجام می شود.

در سوئیس، این عمل فقط در لوزان (در مرکز پیوند اعضا CHUV) و زوریخ (UniversitätsSpital Zürich) انجام می شود. نتایج ثبت شده در سوئیس کاملاً با نتایج مراکز بزرگ جهان قابل مقایسه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.