تعیین سطح انرژی سیم برق فشار متوسط در کرج

مهندسان و سایر متخصصان به طور مرتب در حال تحقیق در مورد چگونگی انعطاف پذیری و اطمینان بیشتر سیم هستند کابل ها یا سیم ها لوازم جانبی اولیه ای هستند که برای اتصال وسایل مختلف مورد استفاده قرار می گیرند امروزه تقاضا برای سیم های چند هادی به دلیل مزایا و عملکرد آن در حال افزایش است توزیع کنندگان سیم های چند هادی از روش های مختلفی برای برآوردن خواسته های مشتریان استفاده می کنند انواع مختلفی از کابل های چند رسانا وجود دارد.

برای کنترل برق در کشور پر مصرف هند از سیم برق فشار متوسط استفاده می کنند.

سیم برق

 

سیم های تخت یکی از کابل های مورد تقاضا هستند که در اواخر دهه 1950 توسعه یافتند. دلیل اصلی طراحی سیم تخت، تقاضای زیاد در صنعت هوافضا بود در این وبلاگ به برخی از مزایای دیگر سیم های تخت می پردازیم.

قابلیت اطمینان سیم های تخت کابل ساده ای هستند که هادی ها به صورت موازی در آنها به هم متصل می شوند که مشکلات زیادی را که ممکن است هنگام لحیم کاری یا سیم کشی ایجاد شود کاهش می دهد این باعث می شود سیم های تخت به یک سیم قابل اعتماد تبدیل شوند.

انعطاف پذیری انعطاف پذیری یک عامل مهم برای هر برنامه ای است که نیاز به حرکت دارد این برنامه شامل ماشین ساخت و ساز کنترل محور، دستگاه تشخیص پزشکی خودکار و رباتیک است اگر سیم های ساده به طور منظم یا بیش از حد خم شوند، ممکن است منجر به خرابی هادی ها شود اما کابل های تخت بسیار انعطاف پذیر هستند و می توانند 15 میلیون عمر چرخه انعطاف پذیری را فراهم کنند.

فضا- سیم تخت در مقایسه با سیم های گرد فضای کمتری به دست می آورد. اگر با کابل های دیگر مقایسه شود، طبیعتاً سیم های تخت نصف فضا را نسبت به سیم های گرد اشغال می کنند دلیل اصلی اشغال فضای کمتر، عدم استفاده از عایق اضافی، پرکننده ها و نوارها است که باعث کاهش حجم و وزن فیزیکی کابل های تخت می شود.

مشخصات الکتریکی بالا در سیم های تخت، فاصله هادی تنظیم شده و هندسه سیم ثابت است در نتیجه، ویژگی های الکتریکی مانند ظرفیت خازنی، تاخیر زمانی، تضعیف، امپدانس، تداخل و القایی سازگار هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.