تغییر عملیاتی کوچک در فلسفه های آموزشی

با تغییر فلسفه های آموزشی و افزایش استفاده از دستگاه های تلفن همراه در مدارس، دانش آموزان همیشه پشت میزها پارک نمی شوند – یک تغییر عملیاتی کوچک،کفپوش پی وی سی رولی اما تأثیر زیادی بر عملکرد داخلی دارد.

انتقال به فرش نشانه ورود به کتابخانه پردیس است. فضاهای فلکس به طور مشابه طراحی می شوند و از کاشی به فرش تغییر مکان می دهند. کتابخانه های سنتی و بسته به فضاهای کاری بازتر و مشارکتی تبدیل شده اند.

از آنجایی که کتابخانه‌ها عمداً ساکت‌تر هستند، کفپوش پی وی سی استراتیفی پردیس‌هایی مانند دبیرستان Klein Cain در Klein ISD برای جذب و به حداقل رساندن صدای سطح، فرش را به جای کاشی انتخاب می‌کنند.

نگهداری روزانه فرش ها شامل جاروبرقی و لکه برداری است. کفپوش پی وی سی برای پذیرایی این امر به ویژه برای مناطق پر رفت و آمد از جمله راهروها، کتابخانه ها یا کلاس های درس صادق است.

بیش از 75 درصد از خاک موجود در فرش، خاک خشک و ذرات معلق است و با جاروبرقی منظم می توان نسبتاً به راحتی آن را از بین برد.

همچنین بیشتر گرد و غبار و کثیفی را از بین می برد، کفپوش پی وی سی ایرانی فرش های مدرسه هنوز نیاز به تمیز کردن عمیق دارند که معمولاً در زمان استراحت انجام می شود تا اختلالات به حداقل برسد. با نگهداری از فرش، زیبایی و ظاهر آن بسیار ماندگار می شود.

اخیراً، PBK دبیرستان کینگ‌وود را در مدرسه مستقل Humble پس از سیل در طی طوفان هاروی بازسازی کرد.

از آنجایی که دبیرستان کینگ‌وود تحت تأثیر طوفان قرار گرفت، تعویض سریع کفپوش برای امکان بازگشت دانش‌آموزان به مدرسه مهم بود. با دانستن اینکه مدرسه قبلاً سیل زده بود، با مدرسه کار کردیم تا کاشی شبیه چوب نصب کنیم.

این یکی از بهترین گزینه‌ها برای مقاومت در برابر آب بود، زیرا می‌دانستیم که کمانش یا بلند نمی‌شود.

  • منابع:
    1. Flooring and the Impact It Has On K-12 Learning Environments

  • تبلیغات: 
  1. داشتن یک زندگی شاد تنها با دانستن یک نکته مهم که از آن غافلیم
  2. ماجرای عجیب عروس فراری که بعد از 8 ماه به خانه داماد بازگشت
  3. اطلاع از شرایط وخیم آموزش دهنده تمساح در باغ وحش!!
  4. انجام تمامی پروژه های دانشگاه در کمترین زمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.