توزیع بهترین پنیر کاله

توزیع بهترین پنیر کاله

پنیر کاله یکی از محصولات بسیار مقوی و مناسب شرکت کاله می باشد. برند کاله در سالهای اخیر جزو برترین برندهای خاورمیانه بوده است و توانسته شهرت خود را به کشورهای خارجی نیز برساند. پنیرهای پروسس و کارخانه ای با درصد چربی های متفاوت و بافت های مختلف (انواع پنیرهای صبحانه: پنیر آمل، پنیر لبنه، پنیر ماسکارپونه، پنیر خامه ای و…) و همین طور پنیرهای طبیعی دست ساز( پنیر گودا، پستو، بلوچیز، پارمسان و…) برای جلب سلیقه های خاص تر و تجربه های جدید، بخشی از تولیدات پنیری کاله هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شرکت کاله در سال 1369 توسط غلامعلی سلیمانی در آمل تاسیس شد. این شرکت حال و هوای بسیار تازه ایی را در بین شرکت های لبنی دیگر ایجاد کرده و توانسته از نظر کیفیت در رتبه ی اول قرار بگیرد.

توزیع بهترین پنیر کاله

انواع بافت در پنیر:

  • بافت سفت
  • بافت نیمه سفت
  • بافت نرم
  • بافت نیمه نرم

خرید و فروش جدیدترین پنیر کاله

شرکت کاله سعی برآن داشته است که تمامی محصولات لبنی خود از جمله پنیر را در انواع بافت های مختلف با درصدهایی از چربی های مختلف در دو نوع کم چرب و پر چرب تولید و به بازار ارائه دهد. این شرکت توانسته براساس خواسته و سلیقه ی دیگران محصول مورد نظر این افراد را تهیه و با بالاترین کیفیت به بازار ارائه دهد.

محصولات لبنی شرکت کاله بسیار متنوع بوده و انواع شیر، دوغ، ماست، کره و… را مطابق با ذائقه ی افراد تهیه می کند. اولین محصول لبنی ایران، پنیر شرکت کاله با تایید سازمان غذا و دارو آمریکا و وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا برای نخستین بار به صورت رسمی به آمریکا صادر شد. اولین محموله لبنیات شامل هشت نوع پنیر شرکت کاله به آمریکا صادر شده و علاوه بر لس آنجلس در فروشگاه های ایالتهای واشنگتن، شیکاگو، نیویورک، بوستون و هیوستن با استقبال آمریکایی ها مواجه شد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.