جعبه کادویی شیک و گرانقیمت

جعبه سفت و سخت که به عنوان جعبه کادویی شیک نیز شناخته می شود، برای بسته بندی اقلام گران قیمت یا محصولات لوکس بسیار مورد علاقه است. برای بهترین محافظت از محصول، معمولاً با مقوای ضخیم ساخته می شود. به همین دلیل، بسیاری از کسب و کارها این نوع مواد بسته بندی را برای اقلام با طراحی ظریف خود انتخاب می کنند. این جعبه‌ها از طریق نگاه نخبگان، تأثیر فوق‌العاده‌ای بر مخاطبان خود می‌گذارند!

1. جعبه سفت و سخت شما لمس و احساس لوکس را به ارمغان می آورد
در ابتدا، شایان ذکر است که مزیت زیبایی شناختی آن، زیبایی درجه یک را به جعبه کادو فانتزی می آورد. محصولات شما در یک جعبه سفت و سخت حس و لمس لوکس تری نسبت به جعبه های کاغذی معمولی ایجاد می کنند. بنابراین، آنها برای دادن در مناسبت‌های رسمی مناسب‌تر هستند و به جایگاه و اهمیت بالایی نیاز دارند.

لمس و احساس لوکس را به ارمغان بیاورید 1
امروزه بسیاری از شرکت ها این نوع بسته بندی را با مزیت های مرتب، براق و مجلل انتخاب کرده اند. آنها مایلند آنها را برای چاپ و طراحی هدایای درجه یک انتخاب کنند تا مشتریان خود را تحت تأثیر قرار دهند و از آنها قدردانی کنند.

2. از محصولات داخل در هنگام حمل و نقل محافظت کنید
جعبه سفت و سخت با مواد نئوپان دارای استحکام و پایداری در مقایسه با کاغذ معمولی است. علاوه بر این، این جعبه ها همگی طبق فرآیند استاندارد تولید می شوند، بنابراین در هر گوشه و جزئیات مربع و تیز به نظر می رسند.

محافظت از محصول در داخل 2
بنابراین، یک  جعبه کادویی قلبی و سخت ایمنی را در هنگام حمل و نقل تضمین می کند و آسیب به محصولات داخل آن را محدود می کند. علاوه بر این، بسته بندی خلاقانه چاپ شده آن، دوام آن را افزایش داده و پاره شدن آن را نسبت به سایر مواد بسته بندی معمولی دشوارتر می کند.

3. دوام بالا برای نجات آمده است
یک بسته بندی هدیه بی کیفیت به اندازه کافی بادوام نخواهد بود تا کل محتوا را در داخل نگه دارد. در نتیجه، محصولات به راحتی شکسته و خرد می شوند که فقط توسط بیرونی شل و ول پوشیده شوند. چیزی برای نگرانی وجود ندارد زیرا یک جعبه کادو جواهرات سفت و سخت با دوام فوق العاده خود به کمک می آید.

 • منابع:
  1. Enhance your brand with the advantages of a rigid box

 • تبلیغات: 
  1. ضرورت وجود گاو صندوق
  2. صنعت جوشکاری هند
  3. حوضه مدیترانه مناطق اصلی تولید زیتون پرورده
  4. تسلا رباتی ساخت که می تواند ذرت شیرین بخورد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.