جک دیسک کشاورزی موجب مرگ وحشتناک پیرمردی شد

همه ما می دانیم که بدون کمک جک، هیچ راننده ای نمی تواند با تعویض چرخ ها کنار بیاید. در واقع جک دیسک ها در صنعت، ساخت و ساز و فراتر از آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

جک دیسک کشاورزی را می توان در صنعت، هنگام انجام کارهای تعمیر و ساخت و ساز، برای آزمایش پل ها و شمع ها، در کشاورزی و غیره استفاده کرد.

وظیفه اصلی جک دیسک ها بلند کردن و تثبیت یکنواخت بارهای مختلف در ارتفاع لازم برای کار است. جک اغلب به عنوان یک نوع مکانیزم جداگانه استفاده می شود، اما همچنین به عنوان بخشی از واحدهای پیچیده استفاده می شود.

برای کار موفق با بارهای مخصوصاً سنگین از جک های صنعتی استفاده می شود. امروزه محبوب ترین جک دیسک های هیدرولیک هستند. حداکثر ظرفیت بار و ارتفاع بالابری را دارند. در این مقاله در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

جک

جک دیسک هیدرولیک عمومی در اصلاحات مختلف و با ظرفیت بالابری از 5 تا 500 تن تولید می شود. آنها می توانند به عنوان وسیله ای برای تعمیر، نصب و مونتاژ کار در شرکت های صنایع مختلف استفاده شوند. آنها برای کار با پمپ های فشار قوی طراحی شده اند.

جک دیسک های هیدرولیک به دلیل مایع کار می کنند، در واقع به همین دلیل نام خود را به دست آورده اند. روغن صنعتی خالص فیلتر شده به عنوان سیال کار استفاده می شود.

جک دیسک های پیستونی هیدرولیک اساساً طراحی یکسانی دارند و تنها از نظر ظرفیت حمل و ابعاد با هم تفاوت دارند، بنابراین در این مقاله با استفاده از یکی از آنها به عنوان نمونه به دستگاه و عملکرد جک پرداخته شده است.

جک دیسک هیدرولیک از یک بدنه استوانه ای تشکیل شده است که در داخل آن یک پیستون با یک مهره قرار داده شده است. در داخل پیستون مکانیزم برگشتی متشکل از صفحات و فنرهای متصل به آنها قرار دارد. واشرها با پیچ به پیستون و بدنه متصل می شوند.

یک پاک کننده و یک حلقه در مهره نصب شده است. روغنی که از پمپ می آید از شلنگ فشار قوی عبور می کند و به حفره کاری جک متصل می شود. اتصالات دارای دوشاخه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.