خرید عمده پنیر چدار

خرید عمده پنیر چدار

پنیر چدار یک نوع پنیر بسیار مقوی بوده و دارای ارزش غذایی بالایی است. این پنیر در سراسر جهان شناخته شده است و همگی از این پنیر در تهیه ی انواع غذاها استفاده می کنند. این پنیر برای درست کردن انواع پیتزا مناسب بوده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نکته ای که حائز اهمیت است این می باشد که نباید این پنیر را به مدت زیادی در معرض حرارت قرار داد زیرا این پنیر به دلیل چربی که دارد بعد از ذوب شدن بوی نامطبوعی را ازخود انتشار می دهد به همین دلیل باید زمان کوتاهی در معرض حرارت قرار بگیرد.

خرید عمده پنیر چدار

ویژگی پنیر چدار:

  • این پنیر دارای بافت صاف و سفت می باشد.
  • رنگ این پنیر زرد و یا نارنجی است.
  • از شیر تازه گاو تهیه می گردد.
  • دارای ارزش غذایی بالایی است.
  • دارای انواع ویتامین و پروتئین است.
  • برای رنگ دار کردن ان پنیر از رنگ های گیاهی استفاده می گردد.

 

خرید عمده پنیر چدار

رنگ این پنیر را از آناتو که عصاره ی نوعی گیاه گرمسیری است می گیرند و این ماده، رنگ نارنجی مانندی را به پنیر چدار می دهد. رنگ خاص این نوع پنیر باعث می شود که اگر در جایی نام پنیر را هم رویش ننوشته باشند، افراد صرفاً با دیدن رنگ پنیر، نوع آن را تشخیص دهند.

در کشور آمریکا، به برخی انواع پنیر چدار، رنگی اضافه نمی کنند و تحت نام پنیر چدار سفید یا پنیر ورمونت به فروش می رسانند. ایالت ویسکانزین در آمریکا، بیشترین میزان تولید پنیر چدار را در ایالات متحده آمریکا بر عهده دارد.
پنیر چدار با نگهداری طولانی مدت از آن به اصطلاح رسیده تر می شود. هرچه این نوع پنیر را بیشتر بگذارند بماند، طعم و مزه بهتری پیدا می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.