دزد عسل طبیعی بندرعباس بچه خرس پاندایی بود

در حقیقت عسل طبیعی بندرعباس علاوه بر آنتی اکسیدان ها حاوی بسیاری از مواد معدنی و ویتامین های مهم مانند آهن، روی، کلسیم، منیزیم، ویتامین C و برخی از انواع ویتامین B است. همچنین فاقد چربی، کلسترول و سدیم است و این ترکیبات و خواص به ارائه فواید متمایز آن کمک می کنند.

کاهش خطر عفونت در زخم ها، به دلیل خواص ضد باکتریایی و ضد باکتریایی عسل، زیرا به عنوان یک ضد عفونی کننده طبیعی عمل می کند.

افزایش روند بهبود و بازسازی بافت، زیرا عسل از سطوح بالایی از ترکیبات گلوکز و فروکتوز تشکیل شده است که به جذب آب از محل آسیب کمک می کند.

همچنین از جمله انواع زخم هایی که عسل ممکن است به درمان آنها کمک کند، زخم ها یا زخم های مربوط به پای دیابتی است، زیرا نتایج یک مطالعه که شامل 63 بیمار دیابتی نوع 2 مبتلا به پای دیابتی بود، تأثیر عسل را در درمان زخم پای دیابتی و پیشگیری از آن نشان داد.

عسل

عسل همچنین ممکن است به درمان برخی از مشکلات و بیماری های پوستی مانند تبخال، پسوریازیس، اگزما و آکنه کمک کند.

البته باید توجه داشت که عسلی که می توان به صورت موضعی روی پوست مالید، باید درجه پزشکی داشته باشد و طبق استانداردهای لازم استریل شود.

خوردن عسل طبیعی آنتی اکسیدان هایی مانند پلی فنول ها را افزایش می دهد که در پیشگیری از بیماری های قلبی نقش دارند. از جمله فواید عسل که به حفظ سلامت قلب کمک می کند.

عسل خام حاوی بسیاری از آنتی اکسیدان ها مانند فلاونوئیدها و اسیدهای فنولیک است که ایمنی بدن را تقویت می کند و اثرات مضر رادیکال های آزاد را کاهش می دهد که شامل آسیب رساندن به سلول ها، تسریع روند پیری و کمک به ایجاد برخی بیماری ها مانند سرطان می شود. و دیابت

همچنین عسل خام حاوی ترکیبات ضد باکتری و ضد قارچی مانند پراکسید هیدروژن است که یک ضد عفونی کننده طبیعی است، بنابراین یکی از فواید عسل خام کمک به مبارزه یا از بین بردن برخی از انواع باکتری هایی است که باعث بیماری های شایع می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.