ده خواص تهیه چای کیسه ای 25 عددی در ترکیه

در مورد چای سبز چطور؟سخت است که در مورد یک روش دم کردن و سرو چای سبز صحبت کنیم، چیزی که مصرف کنندگان ترک به طور فزاینده ای به آن عادت کرده اند به دلیل محل تولید و نحوه تولید آن، تنوع آن بسیار بالاست.

به عنوان مثال، تفاوت قابل توجهی در طعم و تکنیک تولید بین چای سبز تولید شده در ژاپن و چای سبز تولید شده در چین وجود دارد به این ترتیب، درست نیست که همه آنها را در یک دمای آب و در یک زمان دم کنید.

در حالی که چای کیسه ای 25 عددی تولید شده با روش پنبه پخته شده در چین را می توان با درجه بالاتری از آب (75 تا 88 درجه سانتی گراد) دم کرد، چای های تولید شده با روش بخارپز در ژاپن در دماهای پایین تر (65 تا 80 درجه سانتی گراد) نتایج بهتری دارند.

در دنیای چای سبز، می‌توانیم بهترین طعم‌ها را در زمان‌های مختلف دم‌آوری از 30 ثانیه تا 5 دقیقه به دست آوریم علاوه بر این، چای سبز ویژگی دیگری نیز دارد پس از دم کردن همان چای برای اولین بار، بسته به ویژگی های چای، این شانس را دارید که چندین بار آن را دم کنید.

با هر بار دم کردن، عطر و بوی منحصر به فرد چای کاهش می یابد و تانن آن افزایش می یابد و به تدریج به طعم های تلخ و بی مزه تبدیل می شود مقدار کافئین با دم کشیدن کاهش می یابد.

چای سفید که با احتیاط دم می شود چای سفید چایی است که با دقت جمع آوری شده و آماده شده است در سرزمین مادری خود، چین، تولیدات ویژه ای با تکنیک های مختلف ساخته می شود.

این یکی از حساس ترین چای در جهان است، زیرا از جوانه های بالای گیاه چای تولید می شود و تا حد امکان از آن محافظت می کند و تا حد امکان کمتر به آن دست می زند هنگام دم کردن چای سفید باید مراقب بود که از آب جوشیده استفاده نشود.

توصیه می شود به مدت 2-5 دقیقه با آب 70-85 درجه سانتی گراد دم کنید باز هم، این دماها و زمان ها ممکن است برای بهترین عطر و طعم، بسته به ویژگی های چای استفاده شده و روش تولید، متفاوت باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.