صادرات خرده پنیر گودا

صادرات خرده پنیر گودا علاوه بر رضایت مشتریان خارج کشور و استفاده آنان از تولیدات داخلی موجب رونق اقتصادی شده است . پنیر گودا صادر شده نسبت به پنیری که در داخل کشور به فروش میرسد مقداری قیمت بالاتر دارد زیرا باعبور از مرزها و گمرک مقداری بر قیمت ان افزوده  میگردد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برندهای داخلی علاوه بر نمایندگی ها با راه اندازی سایت فروش میتوانند تولیدات خود را بفروش برسانند که با توجه به اینکه امروزه فرهنگ استفاده از اینترنت رواج یافته است وفروش اینترنتی استفاده می شود طی چند سال اخیر موجب فروش بیشتر در داخل و خارج کشور شده است حال به بررسی بیشتر این موضوع میپردازیم:

صادرات خرده پنیر گودا

پنیر گودا  پنیری تقریباً سفت و زرد رنگ است که از شیر گاو درست می‌شود. این پنیر اولین بار در  شهر گودا  در جنوب  هلند ساخته شده است  و هم‌اکنون در سرتاسر جهان با همین نام شناخته می‌شود. این پنیر با  طعم خوشایندش امروزه در سراسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده‌است.

این پنیر سرشار از  کلسیم ،پروتئین ، فسفر  و انواع ویتامین ها است که با 12-14 کیلوگرم شیر تازه برابری می کند .و در تهیه غذاهای زیادی از جمله پیتزا، لازانیا، سالاد، سوپ،چیز برگر، سس، صبحانه و.. استفاده می شود .پنیر گودا به صورت فله، وکیوم و اسلایس در بازار و به خارج کشور  عرضه و صادر می شود .

مشتریان عزیز خارج کشور در صورت تمایل به خرید پنیر گودای تولید شده در داخل کشور میتوانند در سایت برند مورد نظر همواره نسبت به سفارش و پرداخت هزینه اقدام فرمایند در سایت بخشهای مختلفی وجود دارد که کار را برای مشتریان راحت نموده و در وقت و هزینه صرفه جویی میگردد . از جمله بخشهای سایت (معرفی محصولات(پنیر گودا) و اطلاعات لازم در مورد پنیر،بخش ثبت سفارش ،بخش پرداخت آنلاین از درگاه بانکی ،ارتباط با ما و…)می باشد .

رضایت شما سرمایه ماست..!

صادرات خرده پنیر گودا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.