صادرات مستقیم پنیر خامه

صادرات مستقیم پنیر خامه

پنیر خامه ای همانطور که از اسمش مشخص است نوعی پنیر خامه ای و پرچرب می باشد. تحقیقاتی که بر روی پنیرانجام شده است به نظر می رسد که ترکیب کاملی از کلسیم، پتاسیم و منیزیم بوده و برای سلامتی قلب مفید هستند. همچنین، کازیین پروتیین اصلی برای کاهش خطر فشار خون، حفظ گردش خون و همچنین جلوگیری از بیماری های قلبی است.

به طور خلاصه، اضافه کردن پنیر در منوی شما از بیماری های قلبی مانند عروق کرونر، اختلالات ریتم قلب، و بیماری های قلبی عروقی محافظت می کند. اما برای افرادی که دارای خطر بیماری هستند به هیچ وجه پنیرهای پرچرب برای این افراد توصیه نمی گردد.

پنیر خامه ای

ویژگی های پنیر خامه ای:

  • از مخلوط کردن خامه با شیر بدون افزودن حرارت به دست می آید.
  • نگهداری آن باید در درجه حرارت زیر 10 درجه باشد.
  • طعم این نوع پنیر کمی ترش بوده.
  • ماننده کره نرم و قابل گسترده شدن است.
  • رنگ این پنیر سفید است.
  • دارای چربی بالایی می باشد.

 پنیر برای جلوگیری از سلول های سرطانی:

خب، سرطان بدترین قاتل تا به حال است و ما می توانیم با غذایی سالم مثل پنیر از آن جلوگیری کنیم. در واقع پنیر شامل اسید لینولییک و شینگولیپید است که به عنوان نقش های کلیدی برای جلوگیری از سلول های سرطانی عمل می کنند.

یک محقق گفت که پنیر دارای ویژگی های بوتیرات برای مبارزه با سرطان با تغذیه سلول های خوب در کولون است. در عین حال، ویتامین B نیز از بدن از سلول ها محافظت می کند.

ویژگی های پنیر خامه ای:

پنیر برای جلوگیری از دیابت:

این یک اطلاعات تکان دهنده است، پنیر نیز به عنوان پیش گیری از دیابت مفید است. به همین ترتیب، پنیرهای بوتیرات – متراکم دارای 50 % سطح انسولین پایین تری بودند.ممکن است از دیابت نوع 2 برای حفظ سطح انسولین در حالت عادی و موثر استفاده شود.

پنیر های خامه ای مانند پنیر هایی که در انواع پیتزا ها مورد استفاده قرار می گیرد دارای چربی بالایی می باشد بنابراین اگر دوست دارید سلامت خود را به خطر نیندازید از پنیرهای کم چرب استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.