صادرات مستقیم پنیر چدار

صادرات مستقیم پنیر چدار موجب رونق اقتصادی برند تولید کتتده نیز شده است. متقاضیان خارج کشور با ثبت سفارش از طریق سایت فروش به صورت عمده برای فروشگاه ها و یا خرده برای مصرف شخصی در اسرع وقت پنیر چدار با کیفیت خود را دریافت میکنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صادرات مستقیم پنیر چدار برند تولیدکننده بدون هیچ واسطه ای پنیرهای خود را به دست مشتری میرساند تا قیمتی بسیار مناسب تر برای مشتری داشته باشد در این صورت فقط هطبنه عبور از مرز و گمرک به  پنیر افزوده می شود. که در مقابل کیفیت بالای آن بسیار ناچیز است.حال به بررسی بیشتر این موضوع میپردازیم:

صادرات مستقیم پنیر چدار

ابتدا به بررسی ویژگی های پنیر چدار می پردازیم: پنیر چدار پنیری با بافت سفت و رنگ زرد تا نارنجی می باشد که از شیر گاو تهیه می گردد. این پنیر برای اولین بار در دهکده چدار در انگلستان تولید شده است. این پنیر در کل دنیا علاقمندان خود را دارد ولی در برخی کشور های مانند انگلیس، استرالیا و نیوزلند از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

پنیر چدار برای حرارت پایین و زمان کوتاه خوب جواب می دهد ولی اگر پیتزا با زمان بالا پخته شود، این پنیر روغن زیادی پس می دهد و پیتزا طعم و بوی مناسبی نخواهد داشت.

متقاضیان داخل و خارج ایران با مراجعه به سایت ما میتوانند به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایند فروش اینترنتی یکی از راه هایی است که در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی نمود و حتی در ترافیک و آلودگی هوا تاثیری مثبت داشته است.

مشتریان از طیق فروشگاه ها و نمایندگی های مجازی میتوانند محصولات را باهم مقایسه نموده و انتخابی عالی داشته باشند و یا در صورت داشتن هرگونه سوال به صورت 24 ساعته مشاوران فروش آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند .صادرات مستقیم پنیر موجب شده است که مشتریان از تولیدات داخلی و با کیفیت ایرانی بهرمند شوند.

رضایت شما افتخار ماست….!

صادرات مستقیم پنیر چدار

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.