فروشگاه جدیدترین پنیر چدار

فروشگاه جدیدترین پنیر چدار

پنیر چدار پنیری انگلیسی می باشد. این پنیر به دلیل طعم فوق العاده ای که داشت مورد توجه مردم انگلیس قرار گرفت و رفته رفته در سرتاسر جهان معروف شد و مورد علاقه ی همگی قرار گرفت. این پنیر دارای ارزش غذایی بالایی می باشد و دارای ویتامین آ، ویتامن دی و… بوده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

همچنین این پنیر دارای کلسیم، آهن و منیزیم می باشد. این پنیر دارای کلسترول، چربی اشباع شده و چربی غیر اشباع شده می باشد بنابراین برای افرادی که دارای چربی خون بالایی هستند اصلا توصیه نمی شود.

فروشگاه جدیدترین پنیر چدار

ویژگی پنیر چدار:

  • این پنیر از شیر گاو تولید می شود.
  • این پنیر دارای بافتی سفت می باشد.
  • این پنیر دارای حدودا 48% چربی است.
  • دارای رنگی زرد یا نارنجی می باشد.
  • به دو روش سنتی و کارخانه ای تولید می گردد.

 

صادرات مستقیم پنیر چدار

پنیرهای چدار، امروزه در ایرلند، کانادا، آمریکا، زلاند نو و استرالیا هم تهیه می شوند. کیفیت این پنیر بسته به مناطق مختلفی که در آنجا تهیه می شود، بسیار با هم تفاوت دارد. چدار همواره معروف ترین پنیر در انگلستان محسوب می شده است. در تهیه ی این نوع پنیر، تکه های جامد موجود در شیر ترش شده را به قطعات کوچک تر برش می دهند تا آب پنیر موجود در آنها خارج شده و پنیرها روی هم انباشته شوند.

پنیرهای چداری که امروزه تولید می شوند، با پنیرهای چدار قدیمی بسیار تفاوت دارند. اگر قرار باشد که پنیر چدار را به روش سنتی تهیه کنند، باید از ضوابط خاصی پیروی نمایند؛ از جمله از مواد اولیه محلی استفاده شود و درست کردن پنیر در چهار شهر تعیین شده واقع در جنوب شرق انگلستان صورت گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.