فروشگاه عرضه خرده پنیر

فروشگاه عرضه خرده پنیر در تمام شهر های کشور موجود میباشد . در این فروشگاه ها انواع مختلف پنیر موجود است که افراد میتوااند جهت مصرف شخصی و در مقدار کم از این پنیر ها خریداری نمایند. کیفیت این پنیر ها بسیار عالی بوده و تازه ترین پنیر ها به دست مشتریان میرسااند تا رضایت شما عزیزان را جلب نمایند.فروشگاه عرضه خرده پنیر ما یکی از معتبر ترین فروشگاه ها میباشد که هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری پنیر های تازه و خوش طعم را به فروش میرساند . حال به بررسی انواع مختلف پنیر موجود در فروشگاه میپردازیم:

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروشگاه عرضه خرده پنیر

پنیر ها فراورده‌های غذایی لبنی هستند که بر اساس ویژگی‌هایشان به چند نوع دسته‌بندی مختلف می‌کنند از جمله نوع ترکیبات شیر،آنزیم مورد استفاده برای ترش‌کردن آن، رژیم غذایی حیوان، روش کار و میزان رطوبت پنیر همگی در نوع پنیر تولیدی تاثیر گذار است . میتوان پنیرها را از نظر رطوبت و شرایط نگهداری به دسته های زیر تقسیم بندی نمود:

  • پنیرهای با رطوبت کم (۱۳ تا ۳۴ درصد) مانند (پارمسان)
  • پنیرهای با رطوبت متوسط (۳۴ تا ۴۵ درصد) مانند پنیر سفید فتا،پنیر چدار،پنیر لیقوان
  • پنیرهای با رطوبت زیاد (۴۵ تا ۵۵ درصد) مانند پنیر پیتزا ، پنیر آبی ،پنیر موتزارلا
  • پنیرهای با رطوبت خیلی زیاد (۸۰ تا ۸۵ درصد) مانند پنیر خامه ای و…

ما در فروشکاه عرضه خرده بهترین پنیر ها را با رعایت تمام نکات بالا تولید و نگهداری میکنیم و هر پنیر مدت زمانی را برای آماده شدن نیاز دارد که ما تمامی مدت زمان را با صبر و حوصله فراوان برای شما عزیزان طی میکنیم تا پنیری سالم را به دست شما برسانیم. همچنین در سایت فروش خود با معرفی ویژگی های تمام پنیرهای موجود در فروشگاه تمام اطلاعات لازم را در اتیار شما قرار میدهیم و همچنین با وجود داشتن هرگونه سوال دیگر میتوانید از راه های ارتباطی موجود در سایت (ارسال ایمیل و برقراری تماس) با ما ارتباط داشته باشید.

فروشگاه عرضه خرده پنیر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.