فروشگاه عرضه مستقیم پنیر سفید

فروشگاه عرضه مستقیم پنیر سفید با قیمتی بسیار عالی و مناسب پنیرهای خود را به فروش میرساند . این فروشگاه علاوه بر پنیر سفید دارای انواع دیگر پنیر میباشد اما پنیر سفید از پرفروش ترین پنیرهای این فروشگاه بوده که خریداران به صورت عمده و خرده از این پنیر خریداری مینمایند.پنیر سفید از پنیرهای محبوب ایرانیان میباشد که بر سر سفره های صبحانه و عصرانه و در درست کردن انواع غذاهای مخصوصی بکار می رود . شما میتوانید جهت خرید پنیر سفید از فروشگاه به صورت حضوری و یا مراجعه به سایت فروشگاه اقدام فرمایید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروشگاه عرضه مستقیم پنیر سفید

پنیر سفید ایرانی از پنیرهای حاصل از شیر خام میباشد که از پر مصرف ترین پنیرهای محبوب در سطح جهان میباشد و دارای فواید زیادی میباشد .پنیر سفید ایرانی نوعی پنیر آب نمکی مشابه پنیر سفید ترکیه و فتا است . ولی از نظر فرایند تولید و شرایط آماده شدن با پنیر فتا متفاوت است.این نوع پنیر از شیر خام گاو، گوسفند و بز به دست می آید .مدت زمان  رسیدن آن بین 40 الی 90 روز در آب پنیر است .پنير سفيد ايراني، با 18 تا 20% چربي نقش مهمي در رژيم غذايي مردم كشورمان دارد.

پنیرهای فتا، سفید ساده (گچی)، عمل‌آوری شده، خامه‌ای، رژیمی (بی‌نمک و کم‌چربی)، پنیر سبزی، گردو و فراوری شده، اصلی‌ترین پنیرهایی هستند که برای صبحانه یا عصرانه مصرف می شود .

فروشگاه عرضه مستقیم پنیر با ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود سعی در جلب رضایت شما عزیزان دارند . فروشگاه عرضه پنیر ما در سایت امکان پرداخت آنلاین را برای شما امکان پذیر نموده است تا شما بتوانید در اسرع وقت آنرا در مکان مورد نظر خود دریافت نمایید همچنین متقاضیان عزیز در خارج کشور میتوانند با ارسال ایمیل و یا برقراری تماس با ما به آسان ترین شیوه ممکن پنیر سفید دلخواه خود را خریداری و دریافت نمایند.

رضایت شما افتخار ماست..!

پنیرهای فتا، سفید ساده (گچی)، عمل‌آوری شده، خامه‌ای، رژیمی (بی‌نمک و کم‌چربی)، پنیر سبزی، گردو و فراوری شده، اصلی‌ترین پنیرهایی هستند که برای صبحانه یا عصرانه می‌شود خرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.