فروشگاه عمده پنیر ورقه ای

فروشگاه عمده پنیر ورقه ای

پنیر ورقه ای یک پنیر خوشمزه و خوش ظاهر می باشد و بدلیل طبخ سریع و آسانی که دارد در فست فودی ها بسیار طرفدار داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. در تهیه و تولید این نوع پنیرها می توان از پنیرهایی که به صورت قالبی بوده اند استفاده کرد.

انواع پنیرها که شامل: پنیر چدار، پنیر گودا، پنیر بلوچیز، پنیر پستو و… می باشد همگی را می توان به صورت ورقه ای درآورد و در تولید انواع غذاها و فست فود ها مورد استفاده قرار داد.

فروشگاه عمده پنیر ورقه ای

مواد تشکیل دهنده پنیر گودای 180 گرمی:

  • پروتئین 57
  • ماده خشک 12
  • انرژی 354
  • ماندگاری 2 ماه در یخچال در دمای 4تا 8 درجه سانتی گراد
  • مقدار 180 گرم
  • چربی 26

 

مواد تشکیل دهنده پنیر گودای 180 گرمی:

پنیر ورقه ای که از نوع گودا می باشد یک پنیر زرد رنگ بوده و دارای رایحه ی بسیار ملایم بوده و طعمی فوق العاده و خوب دارد. پنیر در کشورهای غربی یکی از مواد اصلی در تهیه ی برخی از غذاهایشان است. به همین دلیل اهمیت خاص و ویژه ای را برای تولید انواع پنیر ها قائل هستند. هر پنیری که تولید می شود بلا استثنا ماده ی اولیه ی آن از شیر تهیه شده است . همانطور که می دانید شیر سرشار از کلسیم و فسفر می باشد.

بنابراین به این نتیجه خواهیم رسید که پنیر نیز همانند شیر دارای کلسیم و فسفر بسیار زیادی بوده است و همین امر باعث شده که پنیر دارای ارزش غذایی بالایی باشد. لازم به ذکر است که برخی از پنیرها پرچرب و برخی نیز دارای نمک زیادی هستند بنابراین به افرادی که دارای مشکلات چربی یا فشار خون بالا می باشند از پنیرهایی که کم چرب تر است استفاده نمایند تا خطری این افراد را تهدید نکند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.