قیمت خرید جدیدترین پنیر گودا

قیمت خرید جدیدترین پنیر گودا با توجه به نرخ لبنیات و شیر مورد استفاده شده در تهییه پنیر تعیین می گردد .این پنیر سرشار از کلسیم، پروتئین، فسفر و انواع ویتامین‌هاست.این پنیر، اولین بار در روستای گودا در جنوب هلند تولید شد و قدمت آن به قرن ۱۲ می‌رسد. گودا، یکی از معروف ترین پنیرهای جهان و پرفروش‌ترین پنیر هلند، طعم و بویی شبیه به خامه دارد و به همین دلیل با هر ذائقه ای سازگار میباشد .این پنیر در غذاهای فست فودی و و مدرن و در تهییه سالاد های مخصوص کاربرد دارد . حال به بررسی بیشتر این پنیر و ویژگی های آن میپردازیم:

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت خرید جدیدترین پنیر گودا

پنیر گودا با داشتن ترکیبی مناسب از پنیر طبیعی و تازه، کره و مواد غذایی دیگر بکار رفته ، مزه و طعم ویژه‌ای به غذاها به ویژه ساندویچ‌ها و همبرگرها و پیتزاها می‌بخشد.ذوب شدن راحت و آسانی استفاده از پنیر گودا و بو و رنگ مطبوع تجربه آشپزی را برای افراد لذت بخش میکند  .ارزش غذایی آن معادل ۱۲–۱۴ کیلوگرم شیر تازهٔ گاو است.

پنیر به‌صورت خام یا پخته در پیتزا، لازانیا، سالاد،چیزبرگر،صبحانه، سوپ، سس و شیرینی استفاده می‌شود.

پنیر گودا دارای ویژگی های زیادی میباشد از جمله چند مورد از این ویژگی ها:

  • کالری:غذاهای فست فودی به دلیل دلشتن کالری زیاد در صورت نداشتن فعالیت بدنی به صورت چربی در بدن ذخیره میشود اما گودا یکی از کم‌کالری‌ترین پنیر‌های سفت است.
  • چربی:پنیر گودا مانند بیشتر پنیر‌ها حاوی چربی‌های اشباع شده است.چربی عملکرد مغزتان را بهتر میکند تا بدن شما راحتتر بتواند ریزمغذی‌های مورد نیاز را از غذا‌ها جذب کند.
  • کلسیم و فسفر:کلسیم و فسفر جزو مواد معدنی مهم پنیرگودا هستند که به استقامت اسکلت بدن کمک می‌کنند.

قیمت خرید جدیدترین پنیر گودا در سایت های فروش برندهای تولید کننده قابل مشاهده میباشد که سایت ما از سایتهای معتبر و پرفروش پنیر گودا می باشد میتوانید جهت خرید عمده با مدیران مجرب فروش ما در ارتباط باشید .

قیمت خرید جدیدترین پنیر گودا

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.