قیمت خرید عمده پنیر ورقه ای

قیمت خرید عمده پنیر ورقه ای

پنیر ورقه ای یکی از نوع های مختلف پنیر بوده است. این نوع پنیر می تواند هر کدام از انواع پنیرهای چدار، گودا، موزارلا، بلوچیز و… باشد که فقط آنها را به شکل ورقه ای تولید و ایجاد می کنند.

پنیرهای ورقه ای معمولا برای استفاده در انواع ساندویچ ها کاربرد خواهد داشت به شکلی که در آخر سر روی مواد موردنظر قرار خواهند گرفت تا با گرمای تولید شده از مواد داخلی ساندویچ نرم تر شده و طعم و مزه ی غذا را بهتر و دلچسب تر خواهد کرد.

توزیع عمده پنیر ورقه ای

ویژگی پنیر ورقه ای:

  • دارای قطر کمی می باشد.
  • مناسب برای تهیه ی انواع ساندویچ ها بوده.
  • بسیار مفید و مغذی می باشد.
  • طبخ آن سریع می باشد.
  • بسیار خوش طعم ولذیذ خواهد بود.

 

برخی تعاریف:

پنیر ورقه ای پارمسان: این نوع پنیر از نوع پنیر پارمسان بوده و سرشار از پروتئین، فسفر و کلسیم می باشد. لازم به ذکر است که پروتئین موجود در این نوع پنیر حتی از پروتئین داخل گوشت قرمز بسیار زیاد تر بوده است و هضم آن نیز بسیار آسان است.

پنیر ورقه ای گودا: این پنیر از پنیر طبیعی گودا تهیه و تولید گردیده است. پنیر گودا رایحه و طعمی بسیار ملایم دارد و اکثرا به رنگ زرد عمل خواهد آمد. این نوع پنیر بیشتر مناسب تهیه ی انواع ساندویچ ها بوده و به مدت دو ماه می توان آن را در یخچال نگه داری کرد. در این سایت انواع پنیر های ورقه ای در طعم ها و نوع های مختلف تولید و عرضه می گردد، و شما عزیزان می توانید در این سایت با کیفیت ترین و مناسب ترین پنیر را مطابق با مصرف روزانه ی خود تهیه نمایید.

قیمت خرید عمده پنیر ورقه ای

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.