قیمت عمده پنیر چدار

قیمت عمده پنیر چدار در کارخانه های تولید کننده تعیین میگردد به این صورت که اگر خرید به صورت عمده برای فروشگاه ها و یا فست فود ها باشد قیمت کمتری پرداخت میشود .چدار پنیر نیمه سخت طبیعی و رسیده است که نخستین بار در دهکده چدار واقع در سامرست انگلستان تولید شده است. و تاریخچه تولید این پنیر به قرن 12 برمی گردد.چدار، با طعم ترشی ملایم و نمکی و تیزی مخصوص به خود مورد پسند ذائقه ی انگلیسی هاست و دومین پنیر محبوب در آمریکا شناخته شده است . شرایط خاصی جهت تولید این پنیر باید رعایت شود تا پنیری با کیفیت با طعمی مطلوب تولید شود .حال به بررسیبیشتر پنیر چدار و شرایط و ویژگی های این پنیر محبوب میپردازیم:

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت عمده پنیر چدار

پنیر چدار دارای بافت کرم رنگ است که در اثر حرارت ذوب می شود و حالت کش داری پیدا می کند . مدت زمان رسیدن پنیر چدار ۶۰ روز است.به دلیل طی کردن این دوره، این پنیر سرشار از کلسیم، پروتئین با هضم آسان، فسفر و انواع ویتامین هاست که ارزش غذایی آن معادل ۱۴-۱۲ کیلوگرم شیر تازه گاو است.و در تهیه انواع غذاهای مدرن ایرانی و خارجی استفاده می شود :

چدار در تهیه انواع ساندویچ های سرد و گرم، سوپ و سالاد به کار می رود. ترکیب پاستا با چدار طعم بی نظیری خلق می کند. در تهیه سوفله و کراکت می توانید از پنیر چدار استفاده کنید
.

قیمت عمده پنیر چدار در سایت فروش ما بسیار مناسب میباشد که موجب رقابت بین برندهای تولید کننده شده است زیرا هر برند سعی در تولید پنیر چدار با کیفیت بالاتر و قیمت کمتر می باشد سایت فروش ما یکی از مناسب ترین قیمت ها را دارا می باشد شما میتوانید با مراجعه به سایت در وقت و هزینه خود صرفه جویی نموده و به صورت ارسال ایمیل و یا برقرارری تماس سفارش خود را سایت ثبت نمایید.

قیمت عمده پنیر چدار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.