قیمت فروش بهترین پنیر کاله

قیمت فروش بهترین پنیر کاله

پنیر کاله یکی از برندهای معروف و مشهور پنیر بوده است.برند کاله در سال ۱۳۶۹ توسط غلامعلی سلیمانی در آمل تاسیس شد، غلامعلی سلیمانی متولد ۲۵ خردادماه ۱۳۲۵ در شهر آمل و بنیان‌گذار هلدینگ سولیکو است.

در حال حاضر محصولات لبنی شرکت کاله بالغ بر۱۷۰ عدد می‌باشد که در برنامه‌های گسترش دهنده آینده نزدیک تا دو برابر افزایش خواهد یافت. در صنعت لبنی کشور این تعداد محصول یک رقم بی‌همتا به حساب می‌آید. محصولات بسیار زیادی از برند کاله مانند پنیر آمل، ماست میوه‌ای و سون و یونانی، کفیر و پنیر برای اولین بار توسط کاله ارائه شده‌است.

نرخ جدیدترین پنیر کاله

انواع پنیرهای شرکت کاله:

  • پنیر ورقه ای بلوچیز
  • پنیر ورقه ای گودا
  • پنیر ورقه ای پارمسان
  • پنیر بلوچیز کاله
  • پنیر سفید و فتا
  • و…

 

قیمت فروش بهترین پنیر کاله

در بالا فقط برخی از این پنیرها را نام بردیم در حالیکه شرکت کاله بسیار گسترده بوده و انواع مختلف از پنیرهای ایرانی و خارجی را با بالاترین کیفیت ممکن تولید و به بازار عرضه می کند. به اختصار یکی از نوع های بالا را شرح خواهیم داد. پنیر ورقه ای بلوچیز یکی از پنیرهایی است که توسط شرکت کاله تهیه و به بازار عرضه می گردد.

برای تهیه این پنیر، از پنیر طبیعی بلوچیز استفاده شده است. بلوچیز نوعی پنیر نرم بوده که در کشور فرانسه اولین بار تولید گردید. به دلیل رگه های آبی (در اثر تزریق نوعی کپک خوراکی و مفید) به پنیر رگه آبی معروف است. از این نوع پنیر برای تهیه ی انواع برگر، غذاهای با گوشت قرمز و انواع سس و ساندویچ استفاده می شود. مدت زمان نگه داری این پنیر به مدت 2 ماه در یخچال است.

قیمت فروش بهترین پنیر کاله

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.