مرکز خرید انواع پنیر گودا

مرکز خرید انواع پنیر گودا

پنیر گودا یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین پنیر در تمام جهان می باشد. این پنیر قدمتی 800 ساله دارد و بسیار لذیذ و خوشمزه است. پنیر گودایی که امروزه تولید می گردد، با نوع سنتی و اصیل آن کاملا متفاوت می باشد. طرز تهیه پنیر گودای اصلی، به این صورت است که از شیر گاو غیر پاستوریزه استفاده می کردند و با روکشی از جنس موم پنیر را می پوشاندند تا از خشک شدن پنیر جلوگیری کنند. سپس پنیر را در گوشه ای از اتاق قرار می دادند تا فرآیند تخمیر شدن و تبدیل شدن به پنیر انجام می شد بعد از آن پنیر گودای لذیذ و خوشمزه آماده می شد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بازار خرید عمده پنیر گودا

ویژگی ها:

  • دارای رنگ زرد خوشرنگی است.
  • عطری بسیار عالی دارد.
  • بافتی کاراملی و زیبا دارد.
  • طعم این پنیر شیرین است.
  • طول عمر این پنیرها از 4 هفته تا 3 سال می تواند باشد.

 

قیمت خرید جدیدترین پنیر گودا

پنیر گودا پنیری است که شامل رایحه ی گردو می باشد و بدلیل طعم خوشایندی که دارد در سراسر دنیا طرفدارهای مخصوص به خود را دارد. این پنیر بیشتر مخصوص کشور هلند بوده، زیرا اولین بار در این کشور تهیه گردیده است و حتی امروزه نیز این پنیر را تهیه و به بازار عرضه می کنند.

این پنیر سرشار از ویتامین، کلسیم، فسفر می باشد و دارای ارزش غذایی زیادی است. لازم به ذکر است که این پنیر به صورت خام یا پخته مورد استفاده قرار می گیرد، و در تهیه ی انواع سالاد، پیتزا، لازانیا، چیزبرگر، سوپ، سس، شیرینی وصبحانه مورد استفاده قرار می گیرد و طعم بسیار خوبی را به این غذاها می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.