مرکز خرید فروش پنیر لیقوان

مرکز خرید فروش پنیر لیقوان با در دست داشتن کادری مجرب در لیقوان و همچنین خط تولید قوی با پرسنل فعال شروع به تولید این محصول در سال نو و خرید فروش پنیر لیقوان پرداخته است ، برای تهیه ی پنیر لیقوان نیاز به شیر تازه ی گوسفند مناطق لیقوان می باشد و این نوع شیر با کیفیت و تازه در دره های لیقوان حاصل می گردد.

تولید و خرید فروش مستقیم این نوع پنیر در ایران آن را به جایگاهی رسانده است که می توان مدعی بود پنیر لیقوان در کنار صادرات غیر نفتی ایران قرار گرفته است و برای کشور ارز آوری دارد.

اگر بخواهیم یک وعده ی صبحانه ای لذیذ و نشاط آور را قبل از شروع یک روز پر تلاش پیشنهاد کنیم ، می توان به پنیر لیقوان اشاره نمود ، زیرا که مصرف این نوع محصول غذایی در صبح و قبل از شروع یک روز کاری پر تنش شادابی و نشاط را بدنبال دارد.

پنیر لیقوان از شیر تازه ی گوسفندی روستای لیقوان به عمل می آید و حداقل پس از گذشت 2 ماه جا می افتد و وزن اضافه می کند ، و این اضافه شدن وزن پنیر بدلیل داشتن چربی بالا در شیر لیقوان است ، اگر توجه داشنه باشید پنیر لیقوان روغن پس می دهد ، پنیر هایی که روغن پس می دهند به این نشانه است که چربی موجود در شیر استخراج نشده است.

شاید برایمان سوال پیش آید که چرا پنیر لیقوان از شهرت بالایی برخوردار است و این محصول را به کشور های همسایه صادر می کنند ، خب جواب این سوال کاملا واضح و شفاف است ، لیقوان بدلیل داشتن آب و هوایی نسبتا خوب و وجود دامنه های کوه سهند دام های فراوانی را در  خود جای داده است ، و این گستردگی دشت ها و فراوانی دام ها در نتیجه شیر تازه و رقابت بر سر با کیفیت ترین پنیر لیقوان را بهمراه دارد.

برای تهیه و خرید فروش پنیر لیقوان می توان با مدیران فروش سایت های معتبر و یا مدیران و کارشناسان این سایت در ارتباط بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.