مرکز فروش خرده پنیر چدار

مرکز فروش خرده پنیر چدار در بیشتر شهرهای کشور نمایندگی دارد و اگر افرادی امکان دسترسی به این مراکز را نداشته باشند میتوانند از طریق سایت مراکز فروش اقدام به خرید فرمایند .در فروش خرده پنیر هواره مراکز دارای انواع پنیر میباشد.یکی از پر طرفدارترین پنیرهای موجود در مرکز فروش ما پنیر چدار میباشد که به صورت ورقه ای و فله ای در بسته بندی های متنوع به فروش میرسد .پنیر چدار هم به صورت عمده و خرده به فروش میرسد اما مرکز ما بیشتر فروش خرده را انجام میدهد تا افرادیکه برای خرید شخصی پنیر چدار میخواهند از مرکز ما خرید فرمایند. حال به بررسی بیشتر این موضوع میپردازیم:

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مرکز فروش خرده پنیر چدار

پنیر چدار پنیری سفت و زرد رنگ است که قدمتی زیاد دارد و مربوط به کشور انگلستان می باشد و اکنون در سراسر جهان تولید و عرضه میگردد .این پنیر همواره در پخت انواع غذاها استفاده می شود از پنیر ورقه ای چدار می توان بصورت سرد و گرم برای تهیه انواع ساندویچ، استفاده در ماکارونی، پاستا، گراتن، انواع غذاهای با سیب زمینی استفاده کرد. هر ورقه بصورت جداگانه دارای روکش نایلونی(نایلون شفاف و بهداشتی) می باشد. پنیر ورقه ای چدار را می توانید به مدت ۲ ماه در یخچال در دمای ۴تا۸ درجه سانتیگراد نگهداری نمایید. پنیر چدار در 4 نوع مختلف تولید میشود که ما در مرکز فروش خرده پنیر ، دارای هر 4 نوع پنیر هستیم:

  • پنیر پستوی سبز
  • پنیر پستوی قرمز
  • پنیر گودا قالبی
  • پنیر پراتو قالبی

مرکز فروش خرده پنیر چدارمرکز فروش خرده پنیر چدارمرکز فروش خرده پنیر چدارمرکز فروش خرده پنیر چدار

شما میتوانید جهت خرید هر کدام از این پنیرهای چدار به سایت مرکز فروش خرده پنیر چدار ما مراجعه نمایید.ما در سایت خود دارای بخش های مختلفی هستیم که کار را برای مشتری بسیار آسان نموده ایم . به طور مثال امکان پرداخت آنلاین را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید در ایرع وقت پنیر خود را سفارش و دریافت نمایید.

رضایت شما سرمایه ماست…!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.