مرکز فروش عمده پنیر لیقوان

مرکز فروش عمده پنیر لیقوان بهترین و با کیفیت ترین پنیر لیقوان را در بازار بین فروشگاه های مواد غذایی عرضه مینماید . پنیر لیقوان تبریز یکی از پرطرفدارترین پنیر های تولیدی داخل کشور میباشد که دارای کیفیت و طعم و مزه و همچنین خواص زیادی میباشد . محبوبیت پنیر لیقوان در خارج ایران هم موجب صادرات این پنیر خوش طعم شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

لیقوان روستایی است در منطقه آذربایجان که پنیر تهیه‌‌شده از گوسفند های آن منطقه ، این خطه را مشهور کرده است. پنیر لیقوان مانند سایر پنیر های سنتی با زدن مایه‌ پنیر به شیر و ایجاد لخته تهیه می‌ شود. شما میتوانید جهت سفارش با کیفیت ترین و تازه ترین پنیر لیقوان با مرکز فروش عمده ما در ارتباط باشید :

مرکز فروش عمده پنیر لیقوان

پنیر لیقوان از نظر ارزش غذایی با تمام پنیرها برابری می‌‌کند و تفاوتی با پنیرهای دیگر ندارد. در کل، پنیر از دسته لبنیات است و ارزش غذایی آن پروتئین ـ که کیفیت بسیار بالایی دارد ـ کلسیم، فسفر و منیزیم. می توان گفت لبنیات غنی‌ترین منبع کلسیم و ویتامین‌های محلول در چربی به ویژه ویتامین A، D و برخی ویتامین‌ های گروه B می باشد .

پنیر لیقوان به دلیل داشتن باکتری پروبیوتیک برای افرادی که مشکل گوارشی دارند توصیه میشود زیرا موجب هضم بهتر غذا میشود . و همچنین سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند . در این بین علاوه بر فواید زیاد این پنیر مشکلاتی هم دارد که خوردن آن برای برخی افراد توصیه نمی شود :

  • چربی بالا(برای افرادی که مشکلات قلب و عروقی دارند توصیه نمیشود )
  • نمک زیاد  (برای افزایش ماندگاری در نمک فراوان نگهداری میشود)

 

مرکز فروش عمده پنیر لیقوان در شهر های بزرگی چون تهران، اصفهان، شیراز و… موجود میباشد که به شهرهای اطراف نیز در صورت سفارش ارسال میشود . میتوان جهت سفارش از طریق ارسال ایمیل و برقراری تماس با مدیران مجرب فروش ما ارتباط داشته باشید .

مرکز فروش عمده پنیر لیقوان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.