مرکز پخش جدیدترین پنیر ورقه ای

مرکز پخش جدیدترین پنیر ورقه ای

پنیر ورقه ای یک پنیر از مخلوط چندیدن پنیر دیگر با پنیر اصلی می باشد. پنیر یکی از لبنیات پر مصرف در سراسر جهان بوده و اکثر مردم دوست دارند تمام وعده های غذایی شان را همراه با پنیر میل نمایند. انواع و طعم پنیر، به نوع باکتری به کار رفته، میزان چربی شیر، تنوع در مدت زمان ، و نحوه ی به عمل آوردن پنیر بستگی دارد. پنیرهای ورقه ای همانند برخی از پنیرپیتزاها در تهیه ی انواع لازانیاها و برگر ها و یا ساندویچ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید و فروش انواع پنیر ورقه ای

ویژگی پنیر های ورقه ای:

  • این پنیرها به صورت ورقه ای و نازک تولید می گردد.
  • پنیرهای ورقه ای بسیار زود طبخ می گردد.
  • سرعت ذوب بالایی دارد.
  • با خوردن این پنیر احساس سنگینی نخواهید داشت.
  • این پنیر بسیار سریع هضم می گردد.
  • در بسته بندی ای 180 گرمی به بازار عرضه می گردد.
  • اکثرا انواع پنیرهای ورقه ای تا 2 ماه قابل نگه داری در یخچال ها می باشند.

مرکز پخش جدیدترین پنیر ورقه ای

پنیرهای ورقه ای در نوع هایی مانند: پنیر چدار، پنیر پارمسان، پنیر بلوچیز، پنیر پستو و … که در ادامه برخی از این پنیرها آشنا خواهید شد. پنیر ورقه ای پارمسان: این پنیر از پنیر طبیعی پارمسان، تهیه و تولید می گردد. این پنیر سرشار از کلسیم، پروتئین و فسفر می باشد. پروتئینی که در این پنیر وجود دارد با پروتئینی که در گوشت قرمز وجود دارد، بیشتر بوده است. پنیر پارمسان دارای طعمی گردویی و ملایم است و مدت زمان نگه داری این پنیر در یخچال به مدت 2 ماه می باشد.

پنیر ورقه ای پستو: این پنیر از پنیر طبیعی پستو استفاده می کند. این پنیر در کشور هلند تهیه می گردد و از خانواده پنیر گودا بوده است. پنیر پستو دارای عصاره سیر و ریحان می باشد و دلیل سبز رنگی این پنیر به دلیل وجود کلروفیل ریحان است. از پنیر ورقه ای پستو می توان به دلیل رنگ متمایز آن در تهیه ساندویچ های سبز همراه با آواکادو و سس پستو استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.