مستربچ فلور موجب خفگی نوزاد شش ماهه شد

در حقیقت مستربچ فلور قرمز ترکیبی از غلظت های دانه ای است که از رزین پایه، رنگدانه قرمز و مواد افزودنی برای پلاستیک ساخته شده است.

خواص محصول نهایی مانند پایداری UV، مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر آب و هوا را افزایش می دهد. علاوه بر این نرخ بالای پراکندگی مقاومت در برابر حرارت و سازگاری با محیط زیست باعث افزایش کیفیت محصول نهایی برای مشتریان می شود.

مستربچ قرمز اغلب در فیلم، اکستروژن، قالب‌گیری تزریقی، فوم‌سازی و سایر فرآیندهای مرتبط با محصولات پلاستیکی به دلیل کیفیت‌های رنگ‌سازی و پشتیبانی استفاده می‌شود.

مستربچ خاکستری: مستربچ خاکستری از حامل هایی مانند PE و PP، رنگدانه های معدنی و رنگ های آلی و افزودنی های با کارایی بالا تشکیل شده است.

این ذرات به شکل گرد یا مسطح، رنگ همگن، به خوبی پراکنده، پایدار و مقاوم در برابر حرارت هستند. همچنین ظاهر و رنگ ثابتی دارند.

این به طور گسترده در ساخت انواع، فیلم بسته بندی، اسباب بازی، لوازم خانگی، لوازم اداری، بطری، درپوش، لوله و لوازم جانبی خودرو استفاده می شود.

مستربچ

این به خوبی با انواع ریخته گری، کشش سیم، فیبر شیمیایی، قالب گیری دمشی، اکستروژن، قالب گیری تزریقی و سایر تکنیک های پردازش کار می کند.

مستربچ بنفش: پودر بنفش درجه یک، رزین پایه و چند ماده اضافی برای ایجاد مستربچ بنفش، یک گرانول رنگ غلیظ استفاده می شود.

برای تولید رنگ های بنفش برای اقلام و کاهش قیمت کالاهای پلاستیکی نهایی استفاده می شود. دانه های بنفش به دلیل مقاومت در برابر حرارت، ثبات رنگ و سازگاری با محیط زیست، کیفیت اقلام پلاستیکی نهایی را که مشتریان خریداری می کنند بهبود می بخشد. خواص محصول نهایی از جمله مقاومت در برابر گرما و آب و هوا را افزایش می دهد.

مستربچ آبی: رنگدانه آبی با کیفیت بالا، یک حامل پلیمری و سایر افزودنی های پرکاربرد با هم ترکیب می شوند تا مستربچ آبی را تشکیل دهند که به طور گسترده در بخش پلاستیک استفاده می شود.

این ویژگی های محصول تکمیل شده مانند مقاومت در برابر آب و هوا و مقاومت در برابر حرارت را افزایش می دهد در حالی که برای محیط زیست بی خطر است.

در بخش پلاستیک، مستربچ آبی اغلب برای رنگ‌آمیزی، صرفه‌جویی در هزینه و پراکندگی عالی استفاده می‌شود. برای رویه‌های مختلف از جمله ساخت فیلم‌های دمنده، اکستروژن و قالب‌گیری تزریقی مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.