نمایندگی انواع پنیر پیتزا

نمایندگی انواع پنیر پیتزا

پنیر یکی از مواد غذایی بسیار مهم در سفره هر ایرانی بوده و همگی از طعم پنیر خوشمان می آید. پنیر در انواع طعم ها و مزه ها تولید و به بازار ارائه می گردد، یکی از این نوع ها پنیر پیتزا می باشد که مخصوص درست کردن انواع پیتزا بوده و طعم بسیار خوب و مناسبی روی پیتزا ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: پنیر سفید

پنیری که در طبخ انواع پیتزا استفاده می گردد معمولا موزارلا بوده اما گاهی ممکن است نوع های دیگری به کار رود گرچه بیشتر موزارلا توصیه می گردد زیرا دارای خاصیت بسیار بالایی بوده است، این نوع پنیر با دیدن حرارت روی مواد پیتزا ذوب شده و شکل بسیار لذیذ و جالبی را به خود می گیرد.

بازار خرید عمده پنیر پیتزا

ویژگی پنیر موزارلا:

  • این پنیر از خانواده پاستافیلا می باشد.
  • بصورت سفید رنگ و گاهی زرد رنگ تولید میگردد.
  • این پنیر دارای بافتی نیمه جامد می باشد.
  • جزو خانواده ی پنیرهای کش دار و نرم است.
  • دارای بافتی بسیار نرم ولطیف می باشد.

 

نمایندگی انواع پنیر پیتزا

نکات مهم:

لازم به ذکر است که در ایران دو دسته پنیر پیتزا مورد استفاده قرار می گیرد؛ یکی پنیر موزارلا بوده که بعنوان پنیر اصلی در نظر گرفته شده و دیگری پنیر پروسس داراست که چربی و پروتئینی که در آن بکار رفته منشاء لبنی دارد مانند: روغن کره، کازئین. جالب است بدانید که نوع پروسس دار دارای نوع گیاهی نیز بوده که در آن منشاء چربی که دارد گیاهی و پروتئین آن لبنی بوده است.

معمولا پنیر پروسس دار دارای 15 درصد چربی، 18 درصد پروتئین و یک درصد نمک می باشدکه اگر چربی آن گیاهی باشد پروتئین آن 17 درصد خواهد بود. در این سایت پنیر پیتزا با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می گردد و شما در صورت تمایل می توانید اقدام به خرید نمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.