نمایندگی فروش انواع پنیر گودا

نمایندگی فروش انواع پنیر گودا در شهرهای منتخب توسط کارخانه تولید کننده همواره فروش خود را آغاز میکند. نمایندگی فروش انواع پنیر از 2 روش حضوری و اینترنتی پنیرهای خود را به فروش میرساند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پنیر گودا یکی از پرفروش ترین پنیرها می باشد که در پخت انواع غذاهای فست فودی و سالادها و سس ها استفاده میشود و شکل و طعم و بوی آن برای همه وسوسه انگیز بوده و خوردن آن نیز برای همه احساسی خوب را تداعی می کند. حال به بررسی بیشتر در مورد نمایندگی فروش انواع پنیر گودا می پردازیم:

نمایندگی فروش انواع پنیر گودا

پنیر گودا تقریباً سفت و رنگ آن زرد است که از شیر گاو  درست می‌شود. این پنیر اولین بار در شهر گودا  در جنوب هلند ساخته شد و هم‌اکنون در سرتاسر جهان با همین نام شناخته می‌شود. این پنیر رایحه‌ای ملایم و گردویی و طعم و بویی شبیه به خامه دارد و به همین دلیل برای هر ذائقه‌ای خوشایند و مطلوب است.

این پنیر سرشار از کلسیم، پروتئین، فسفر و انواع ویتامین‌هاست که ارزش غذایی آن معادل ۱۲-۱۱ کیلو شیر تازه گاو است. مدت زمان رسیدن آن ۴۵ روز تا ۲ ماه می باشد

این پنیر از محبوب ترین پنیرهای نمایندگی ما می باشد و به دلیل چربی زیادی که دارد، حتی ممکن است در یخچال هم کپک بزند. برای همین مدت نگهداری گودا خیلی محدود است. در فریزر نگهداری می شود. ما در نمایندگی فروش انواع پنیر ،پنیر گودا را در فریزر نگهداری میکنیم تا پنیرهایی با کیفیت و سالم را در بازار بین فروشگاه ها پخش نماییم.

سایت نمایندگی فروش ما از پر بازدیدترین سایتهای اینترنتی می باشد زیرا ما امکان خرید عمده و خرده را برای مشتریان آسان نموده ایم. سایت ما نیز ابتدا با معرفی پنیرهای موجودی در نمایندگی امکان پرداخت آنلاین و ارتباط با مشاوران مجرب را برای مشتری ها قرار داده است.

نمایندگی فروش انواع پنیر گودا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.