نمایندگی فروش جدیدترین پنیر ورقه ای

نمایندگی فروش جدیدترین پنیر ورقه ای

پنیر ورقه ای در اصل از میکس و ترکیب چندین پنیر دیگر و با حرارت دادن این نوع پنیرها تحت فرآیند، تولید و به بازار عرضه می گردد. در هرکشوری طعم پنیر بخصوصی را می پسندند و هر کشوری پنیر مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال پنیر چدار یک پنیر انگلیسی بوده و در این کشور با این نوع پنیر غذاهای مخصوص و خوش طعمی را طبخ می کنند.

همه ی ما بدنبال مواد غذایی هستیم که آسان پخت باشد به همین دلیل ما به شما پنیر ورقه ای با کیفیت و خوشمزه را معرفی می کنیم که خود در نوع های مختلفی تولید می گردد.

قیمت بهترین پنیر ورقه ای

انواع پنیر های ورقه ای:

  • پنیر های گودا
  • پنیر های چدار
  • پنیر های پارمسان
  • پنیر های پستو
  • و…

در تهیه پنیرورقه ای پستو از پنیر طبیعی پستو استفاده می شود.  پنیر پستو پنیری هلندی و از خانواده پنیر گودا می باشد. پنیر پستو سبز دارای عصاره سیر و ریحان است. این پنیر، یادآور طعم سس پستو می باشد. سس پستو، حاوی پنیر پارمسان، سیر، ریحان، بادام زمینی و روغن زیتون است. رنگ سبز پستو به دلیل وجود کلروفیل ریحان می باشد.

از پنیر ورقه ای پستو می توان به دلیل رنگ متمایز آن در تهیه ساندویچ های سبز همراه با آواکادو و سس پستو استفاده کرد. همچنین این پنیر را می توانید در دلمه برگ مو و همچنین در رول های ژامبون و تست استفاده کرد.  وزن محصول در بسته بندی ۱۸۰ گرم است و حاوی ۱۰ ورقه پنیر می باشد که هر ورقه بصورت جداگانه دارای روکش نایلونی(لفاف) می باشد. پنیر ورقه ای پستو را می توانید به مدت ۲ ماه در یخچال در دمای ۴تا۸ درجه سانتیگراد نگهداری نمایید.

انواع پنیر های ورقه ای:

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.