نمایندگی فروش پنیر چدار

نمایندگی فروش پنیر چدار توسط برند تولید کننده در شهر های بزرگی قرار داده می شود تا مشتریان راحت بتوانند با برند تولید کننده در ارتباط باشند و نمایندگی فروش پنیر با ارائه ی کاتالوگی از محصولات تولید شده و یا خود تولیدات به مشتریان در خرید بهتر کمک میکنند .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

عزیزانی که تمایل به خرید عمده دارند میتوانند در نمایندگی پس از تست محصولات سفارش خود را ثبت نمایند و یا با مراجعه به سایت نمایندگی با مدیران فروش در ارتباط باشند . حال به بررسی بیشتر این موضوع میپردازیم:

نمایندگی فروش پنیر چدار

پنیر چدار نوعی پنیر سفت و زرد یا نارنجی رنگ انگلیسی است که از شیر گاو تهیه شده و محبوب ترین نوع پنیر در آیالات متحده می‌باشد. این پنیر نخستین بار در دهکدهٔ چدار واقع در سامرست انگلستان  تولید شده و نام خود را از این دهکده گرفته است. این پنیر به شکلهای مختلفی در بازار توزیع میگردد که نحوه توزیع و بسته بندی آن به برند تولید کننده مربوز می شود.

پنیر ورقه ای چدار یکی از انواع شکل توزیع میباشد که طرفداران زیادی دارد و در پخت غذاها استفاده می شود پنیر ورقه ای با طعم چدار را می توان بصورت سرد و گرم برای تهیه انواع ساندویچ، استفاده در ماکارونی، پاستا، گراتن، انواع غذاهای با سیب زمینی استفاده کرد.

وزن پنیر چدار در بسته بندی ۱۸۰ گرم است و حاوی ۱۰ ورقه پنیر می باشد که هر ورقه بصورت جداگانه دارای روکش نایلونی می باشد. پنیر ورقه ای چدار را می توانید به مدت ۲ ماه در یخچال در دمای ۴تا۸ درجه سانتیگراد نگهداری نمایید .

نمایندگی فروش پنیر چدار دارای انواع شکلهای توزیع پنیر میباشد تا مشتری بتواند انتخاب بهتری داشته باشد .سایت فروش پنیر چدار انواع شکلهای توزیع را به نمایش میگذارد تا مشتری بتواندبه صورت عمده و خرده سفارش خود را ثبت نماید .و در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق راه های ارتباطی با مشاوران ما در ارتباط باشند .

نمایندگی فروش پنیر چدار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.