پاسخ ایمنی چای دبش 100 در برابر عفونت ها و آسیب ها

هر کسی که دوست دارد چای بنوشد در مسیر درستی قرار دارد چای به درستی سالم در نظر گرفته می شود، می تواند طیف گسترده ای از اثرات مثبت ایجاد کند و منبع عالی مایع برای بدن است.

این تضمین می کند سهم معقولی در حدود دو لیتری که به طور کلی در روز توصیه می شود به طور کلی، چای ایده خوبی است، در نهایت به آب طعم می بخشد، اما کالری غیر ضروری ندارد.

می توانید بدون تردید دمنوش های میوه ای (غیر شیرین) و بسیاری از دمنوش های گیاهی را به مقدار زیاد بنوشید و آن ها را به عنوان نوشیدنی اصلی در برنامه روزانه خود قرار دهید با دمنوش های گیاهی باید مراقب تاثیر آن بر بدن باشید و در شرایط خاصی تنوع ایجاد کنید.

چه مقدار چای سبز باید در روز بنوشید؟
در روزهای گرم تابستان، یک چای سرد واقعی و بدون شیرینی می تواند یک رفع کننده تشنگی فوق العاده با طراوت باشد، که از آن می توانید یک غلاف بزرگتر تهیه کنید و با قرار دادن آن می توانید این مقدار را با آرامش کامل مصرف کنید.

برای چای دبش 100 گرمی، کارشناسان www.gruenertee.de دو تا سه فنجان (هر کدام 0.3 لیتر) Sencha و Gyokuro را به صورت روزانه و همچنین 1.5 تا 2 لیتر آب شیرین را توصیه می کنند با این حال، ما همچنین از بسیاری از مشتریان خود می دانیم که این مقدار اغلب به طور قابل توجهی فراتر می رود و در اینجا نیز هیچ تجربه منفی نشنیده ایم.

چای
این چای ها را باید در حد اعتدال نوشید
در مورد دمنوش های دارویی، یعنی دمنوش هایی با اثر دارویی، توجه به توصیه ها و دستورالعمل های دوز بسیار مهم است به عنوان مثال، وقتی صحبت از چای با خاصیت ملین یا تخلیه کننده به میان می آید، منطقی است که آن را در حد اعتدال بنوشید تا بتوانید اثر دلخواه را به دست آورید (و نه بیشتر).

شما همچنین باید چای های کافئین دار را در حد اعتدال بنوشید که اغلب به عنوان نوشیدنی استفاده می شود و جایگزینی برای قهوه محسوب می شود یک تا سه فنجان چای سیاه، سبز یا سفید در روز می تواند کافی باشد این همچنین در مورد چای مرسوم، مد روز و انرژی زا ماچا صدق می کند .

با این حال، واکنش هر فردی متفاوت است تأثیر چای از گیاه چای کاملیا سیننسیس نیز به این بستگی دارد که بقیه رژیم غذایی چگونه به نظر می رسد به طور کلی، همیشه باید بعد از نوشیدن چای احساس خوبی داشته باشید.

لذت بردن از کافئین یا تئین همیشه یک موضوع عادت کردن است و شما به طور خودکار به اندازه ای که بعد از آن احساس می کنید چای می نوشید آنچه در چای بیشتر به چشم می خورد تانن آن است.

در اینجا باید به نشانه های بدن توجه کرد اگر یبوست یا خشکی پوست پس از نوشیدن بیش از حد چای رخ می دهد، باید مصرف چای خود را کاهش دهید یا چای میوه ای بیشتری بنوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.