کاشی استخری خارجی که قابلیت تصفیه آب را دارد

پوشش کاشی استخری خارجی پوششی صاف ابریشمی ایجاد می کند و دوام عالی را ارائه می دهد. اما همه کاشی ها برای استفاده برای استخر طراحی نشده اند.

پرکاربردترین انواع کاشی برای استخرهای شنا شامل شیشه، سنگ طبیعی، چینی و سرامیک با جذب آب کم می باشد. در اینجا مواردی است که باید هنگام انتخاب کاشی استخر در نظر بگیرید.

چیزی که هنگام انتخاب باید در نظر داشته باشید این است که اطمینان حاصل کنید که کاشی های موزاییکی استخر که قرار است در استخر استفاده شوند مشبک نصب نشده باشند زیرا نمی توانید پوشش کافی سطح پشت را تضمین کنید.

کاشی های موزاییک استخر شیشه ای سطح جدیدی از پیچیدگی را به استخرها می آورند. آنها عالی هستند زیرا شیشه مواد دیگر را جذب نمی کند و می تواند در برابر مواد شیمیایی یا جلبک ها مقاومت کند و با منحنی های طبیعی استخر مطابقت داشته باشد. چالش موزاییک های شیشه ای، انتخاب از میان طیف وسیع رنگ های موجود در بازار است.

اگر ایده یک استخر با کاشی موزاییک را دوست دارید، بهترین گزینه شما این است که از طیف موزاییک های شیشه ای نصب شده بر روی سیستم پشتی TREND PLUS انتخاب کنید.

کاشی

حمام ها و استخرها از این نظر شبیه هستند که می توانند کاشی های استخر مشابهی برای سطوحشان داشته باشند، اما باید از نوع مناسبی باشند.

اگر می خواهید از کاشی حمام برای استخر خود استفاده کنید، باید بدون متخلخل باشد و میزان جذب آب پایینی داشته باشد. به این دلایل بهترین گزینه کاشی های چینی لعابدار است.

کاشی های چینی برای استخرهای شنا عالی هستند زیرا بسیار بادوام و مقاوم در برابر آب هستند. کاشی های چینی لعابدار از نظر جذب آب، مقاومت شیمیایی، شیشه ای هستند و در برابر نوسانات آب و هوای بیرون به خوبی مقاومت می کنند، به همین دلیل است که یک انتخاب محبوب برای صاحبان استخر هستند.

کاشی های چینی استخری در اندازه های مختلف از جمله موزاییک موجود است. با این حال، رایج‌ترین اندازه در سرامیک‌های چینی یا با جذب آب کم 200×200 میلی‌متر است، زیرا هنوز به اندازه‌ای کوچک است که در اطراف استخرهای ارگانیک منحنی شود.

با این حال اندازه های بزرگتر مانند 300×600 میلی متر به دلیل رایج تر بودن استخرهای لبه مربعی، محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.