کشف دمپایی پلاستیکی قدمت هزار ساله داشت!

دمپایی های مدرن، آن وسایل راحتی ساده برای پاهای خسته و دردناک، شروع به پوشاندن قسمت دیگری از بدن، در طرف مقابل بدن سر کردند.

که راحت ترین نوع دمپایی را می توان دمپایی ژله ای مردانه نام برد که برای بدن بسیار مفید است.

در سال 1948، تنها چند سال پس از جنگ جهانی دوم، فلورانس زاکس ملتن مواد آستر کلاه ایمنی را برداشت و آن را به دمپایی های فومی با کف لاستیکی تبدیل کرد. آنها اکنون در انواع بی پایان عرضه می شوند، بنابراین به راحتی می توان در داخل خانه روی مبل استراحت کرد یا برای کارهای سبک حیاط قدم گذاشت و آنها را به یک هدیه کلاسیک برای پدر تبدیل کرد با روز پدر در یکشنبه، هنوز خیلی دیر نیست که پسر خاص خود را بهترین جفت پیدا کنید در اینجا پنج مورد است که ما در اطراف دفتر امتحان کردیم.

دمپایی پلاستیکی

این دمپایی‌های سنتی با روکش فلانل خود، تعادلی بین لایه‌های نرم و کفی محکم و انعطاف‌پذیر ایجاد می‌کنند بیرونی میکرو جیر قهوه ای مایل به زرد جلوه مناسبی از مهار ناهموار را اضافه می کند. 16.99 دلار

دمپایی راحتی: Brookstone – که تامین کننده لوازم جانبی ماساژ بی پایان، ابزارهای شراب الکترونیکی و چیزهای دیگر فصلی است در اینجا یک کفش واضح است NapSoft Memory Foam “فناوری”، یک نسخه پف کرده Tempur-Pedic، به شما این حس را می دهد که انگار در گل ختمی فرو رفته اید. به علاوه، بیضی های پیازی، پاهای شما را شبیه پنجه های خرس می کنند. 39.95 دلار brookstone.com.

دمپایی های Tempur-Pedic Comfort-Step: اگرچه به خوبی همتای بروکستون پف کرده خود نیست (اگرچه خرده فروشان مرکز خرید رقیب خود را ذخیره می کنند)، دارای یک دمپایی قابل جابجایی است که اگر می خواهید آن را روی کفش های دیگر بسیار بزرگتر امتحان کنید بسیار مفید است و این اولین جفتی است که به رنگی غیر از رنگ قهوه ای آبی می آید Tempur-Pedic 49.95 دلار.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.