کواد کوپتر اسباب بازی ارزان در آسمان عراق دیده شد

در صنعت کواد کوپتر اسباب بازی ارزان برای سال‌ها، متوجه شده‌ایم که بسیاری از مصرف‌کنندگان یا شرکای تازه وارد در بازار کوادکوپتر اسباب‌بازی، اغلب کوادکوپترهای اسباب‌بازی را با پهپاد اشتباه می‌گیرند.

در اینجا مقاله ای برای درک مجدد تفاوت بین کوادکوپتر اسباب بازی و پهپاد منتشر می کنیم. از نظر تعریف، وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAV) به هواپیماهای بدون سرنشینی اطلاق می‌شود که با تجهیزات کنترل از راه دور رادیویی کار می‌کنند.

کوادکوپتر ها کارهای زیادی را برای افراد به روشی بسیار راحت‌تر و کارآمدتر انجام دهند. بنابراین، کوادکوپترهای اسباب‌بازی و پهپادها هر دو زیرمجموعه‌های پهپاد هستند.

تفاوت کوادکوپتر اسباب بازی با پهپاد چیست؟ چرا یک کوادکوپتر کوچک چهار محوره بسیار ارزانتر از پهپاد است؟ البته بحث این است که «برای چه چیزی پول می دهید».

فناوری های پیشرفته زیادی در کواد کوپترها وجود دارد که همگی گران هستند. اما البته کوادکوپترهای اسباب بازی ارزان آن فناوری های پیشرفته را ندارند.

کواد

با این حال، بسیاری از شرکت‌ها یا تبلیغات از کوادکوپتر اسباب‌بازی کوچک برای بسته‌بندی آن‌ها در هواپیماهای بدون سرنشین برای فروش استفاده می‌کنند و باعث می‌شود فکر کنید که این ده‌ها دلار واقعاً می‌تواند برای ساخت فیلم‌های پرفروش استفاده شود.

بسیاری از تازه‌کارها که می‌خواهند پول خود را پس‌انداز کنند، اغلب نمی‌توانند شروع کنند، اما بعداً متوجه می‌شوند که آن چیزی که می‌خواستند یکسان نیست.

در واقع هنوز تفاوت زیادی بین کوادکوپترهای اسباب بازی و پهپادها وجود دارد. عملکرد کنترل کواد کوپتر کوچک اسباب بازی ناپایدار است.

ما به راحتی کوادکوپترهای کوچک اسباب بازی و پهپادها را تشخیص می دهیم، مهمترین چیز این است که ببینیم آیا آنها GPS دارند یا خیر.

اگرچه این کوادکوپتر کوچک دارای یک ژیروسکوپ برای تثبیت بدنه بدون GPS است اما نمی تواند به ثبات پرواز و موقعیت یابی دقیق مانند یک پهپاد GPS دست پیدا کند البته به “بازگشت با یک کلید” و سایر عملکردها مانند تصویربرداری دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.